آغاز تحقیقات کمیسیون تحقیق مجلس درباره اعتبارنامه تاجگردون از فردا

به گزارش راه ساری، دبیر کمیسیون تحقیق اعتبارنامه منتخبان مجلس یازدهم گفت: کمیسیون تحقیق از فردا تشکیل جلسه داده و تحقیقات و بررسی های لازم را درباره اعتبارنامه غلامرضا تاج گردون آغاز خواهد کرد.

آغاز تحقیقات کمیسیون تحقیق مجلس درباره اعتبارنامه تاجگردون از فردا

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، علی جدی دبیر کمیسیون تحقیق اعتبارنامه منتخبان مجلس یازدهم، گفت: کمیسیون تحقیق اعتبارنامه منتخبان فردا بعدازظهر با اعضای کمیسیون تشکیل جلسه خواهد داد.

وی اضافه کرد: فردا جلسه تقسیم کار و بررسی مسیری است که باید در فرایند بررسی پفراینده آقای تاج گردون طی شود.

وی ادامه داد: در حقیقت فردا تصمیم گیری می کنیم که طی این مدت معین شده که براساس قانون 15 روز به کمیسیون مهلت داده شده، چند جلسه برای بررسی اعتبارنامه منتخب گچساران تشکیل شده و چه زمانی از معترضان و غلامرضا تاج گردون دعوت به عمل آید.

وی همچنین شرح داد: قطعا در جلسات بعدی از معترضان اعتبارنامه غلامرضا تاج گردون و همچنین شخص منتخب گچساران دعوت خواهیم کرد تا شرحات و سخنان آن ها را هم بشنویم.

نماینده مردم شیروان در مجلس همچنین اظهار داشت: البته آقای تاج گردون ضمن حضور خود و همچنین ارائه شرحات و دفاعیات در جلسه کمسیون باید مدارک لازم را درباره شرحات خود ارائه کند، همچنین معترضان نیز باید اسناد مربوط به اعتراض شان را به کمیسیون ارائه دهند.

جدی در ادامه سخنانش بیان کرد: کمیسیون از فردا، تحقیقات لازم را هم در رابطه با اعتبارنامه غلامرضا تاج گردون منتخب مردم گچساران آغاز خواهد کرد که این تحقیقات می تواند در قالب استعلام و بررسی مدارک و دیگر موارد باشد که فردا نیز به تفصیل درباره آن بحث کرده و تصمیمات لازم را اتخاذ می کنیم.

آسیا رو: سفر به آسیا، جنوب شرقی آسیا، آسای مرکزی و خاورمیانه

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 9959

به "آغاز تحقیقات کمیسیون تحقیق مجلس درباره اعتبارنامه تاجگردون از فردا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز تحقیقات کمیسیون تحقیق مجلس درباره اعتبارنامه تاجگردون از فردا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید