آمریکایی ها از ترامپ راضی نیستند

به گزارش راه ساری، ایسنا نوشت: بر اساس یک نظرسنجی جدید تعیین شد که قریب به دو سوم از آمریکایی ها از رسیدگی ترامپ به سه موضوع مهم که کشور با آنها روبروست، ناراضی هستند.

آمریکایی ها از ترامپ راضی نیستند

در این نظرسنجی که توسط موسسه ایپسوس/شبکه خبری ای.بی.سی نیوز انجام شد، قریب به دو سوم از آمریکایی ها از عملکرد دونالد ترامپ، رئیس جمهوری این کشور در مواجهه با سه مساله مهم یعنی پاندمی کروناویروس، ناآرامی های سراسری علیه نابرابری نژادی و روابط با روسیه ناراضی هستند و این عدم رضایت در حالی است که تنها کمتر از سه ماه به انتخابات ریاست جمهوری نوامبر باقی مانده است.

بر اساس این نظرسنجی جدید، میزان رضایتمندی از ترامپ بابت نحوه عملکردش به اعتراضات علیه نابرابری نژادی و روابط با روسیه به 36 درصد کاهش یافته است. همچنین میزان رضایتمندی از وی درباره رسیدگی به کرونا ویروس نیز روی عدد 34 درصد است.

در این نظرسنجی همچنین معین شد، میزان حمایت های جمهوری خواستار از نحوه رسیدگی رئیس جمهوری به کروناویروس روی عدد 74 درصد، درباره اعتراضات 78 درصد و درباره روابط با روسیه 80 درصد است. اما دموکرات ها نظر دیگری دارند و میزان رضایتمندی آنها از عملکرد ترامپ درباره پاندمی کرونا، ناآرامی ها و روسیه به ترتیب هفت، هشت و هشت درصد است.

همچنین تقریبا یکی از پنج جمهوری خواه (26 درصد) از عملکرد ترامپ نسبت به کروناویروس، 22 درصد نسبت به اعتراضات و 20 درصد نسبت به روسیه ناراضی هستند در حالیکه این میزان در میان دموکرات ها از هر 10 نفر، 9 نفر است.

312 310

تفطن: مجله مطالب خواندنی سفر و گردشگری

مجله آراد: گفتگوی آزاد و اخبار روز

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 11 شهریور 1400 بروزرسانی: 11 شهریور 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 10871

به "آمریکایی ها از ترامپ راضی نیستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکایی ها از ترامپ راضی نیستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید