احتمال عدم برگزاری جشن اهدای جام به لیورپول در خاتمه فصل جاری لیگ برتر انگلیس

به گزارش راه ساری، به دلیل شرایط به وجود آمده در فصل جاری رقابت های لیگ برتر انگلیس ممکن است که برای اعطای جام به قهرمان این رقابت ها مراسمی برگزار نشود.

احتمال عدم برگزاری جشن اهدای جام به لیورپول در خاتمه فصل جاری لیگ برتر انگلیس

به گزارش خبرنگاران و به نقل از ESPN، این احتمال وجود دارد که اولین قهرمانی تیم فوتبال لیورپول در لیگ برتر انگلیس بسیار سوت و کور مسجل گردد.

طبق پروتکل پزشکی که برای از سرگیری تمرینات و بازی های لیگ برتر انگلیس تعریف شده است، بازیکنان ملزم به رعایت فاصله گذاری اجتماعی هستند. ریچارد مسترز رئیس سازمان لیگ انگلیس نیز بر این موضوع تأکید ویژه ای دارد و به همین دلیل از احتمال خالی ماندن استادیوم های جزیره تا یک سال آینده خبر داده است.

اکنون اما او یک خبر دیگر هم برای طرفداران لیورپول دارد، اینکه به دلیل عمل به موارد مندرج در پروتکل پزشکی ممکن است که در سرانجام فصل جشنی برای قهرمانی تیم شان برگزار نگردد و مراسمی برای اعطای جام هم در کار نباشد، سناریویی شبیه رقابت های لالیگا که جام قهرمانی در سرانجام هر فصل به تیم برنده اهدا نمی گردد.

ریچارد مسترز در این باره گفت: ما دوست داریم که مراسمی برای اهدای جام به لیورپول وجود داشته باشد اما باید همه شرایط آن فراهم باشد. قطعاً ما هم تمایل داریم برای بازیکنان و کادر فنی که یک فصل تمام برای رسیدن به چنین لحظه ای سخت کوشش کردند، جشن اهدای جام برگزار کنیم و تمام کوشش مان را هم انجام خواهیم داد اما ممکن است که به خاطر رعایت مسائل امنیتی و بهداشتی نتوانیم این کار را انجام دهیم.

لیورپول تنها دو پیروزی دیگر می خواهد تا قهرمانی اش را قطعی کند و اگر لیگ برتر که از 13 مارس (23 اسفند) به حالت تعلیق درآمده است، احتمال آنکه این تیم قهرمانی اش را مسجل کند، بسیار زیاد است. گفته می گردد که 12 ژوئن (23 خرداد) تاریخ مورد نظر مسئولان لیگ برتر برای از سرگیری مسابقات است اما هنوز تضمینی برای آن وجود ندارد.

با این حال به نظر می رسد که سعی لیگ برتر بر از سرگیری مسابقات است، البته با تأکید بر پایبندی بر مقررات پروتکل پزشکی که این می تواند قهرمانی بدون مراسم لیورپولی ها را به همراه داشته باشد.

آسیا رو: سفر به آسیا، جنوب شرقی آسیا، آسای مرکزی و خاورمیانه

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 9498

به "احتمال عدم برگزاری جشن اهدای جام به لیورپول در خاتمه فصل جاری لیگ برتر انگلیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال عدم برگزاری جشن اهدای جام به لیورپول در خاتمه فصل جاری لیگ برتر انگلیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید