ادعای جنجالی لوکاکو؛ 23 بازیکن از 25 بازیکن اینتر بیمار شدند!

به گزارش راه ساری، ستاره بلژیکی از احتمال وجود بازیکنان مبتلا به کرونا در تیمش اطلاع داد.

ادعای جنجالی لوکاکو؛ 23 بازیکن از 25 بازیکن اینتر بیمار شدند!

به گزارش خبرنگاران، روملو لوکاکو، مهاجم بلژیکی تیم فوتبال اینتر در اظهارنظری عجیبی ادعا کرد در زمانی که هنوز ویروس کرونا در ایتالیا آزمایش نمی شد، بیشتر بازیکنان اینتر تب و سرفه داشتند و حتی میلان اشکرینیار قادر به دویدن نبود.

با وجود حضور در منطقه لمباردی، کانون ویروس کرونا در ایتالیا، اینتر تا به امروز هیچ مورد تأییدشده ابتلا به این ویروس را نداشته اما روملو لوکاکو گفت: در ماه دسامبر یک هفته تعطیل بودیم. به کار برگشتیم و قسم می خورم 23 تن از 25 بازیکن اینتر بیمار بودند، شوخی نمی کنم، مقابل کالیاری با راجا ناینگولان بازی کردیم و بعد از حدود 25 دقیقه، یکی از مدافعان ما مجبور شد زمین را ترک کند. او نمی توانست ادامه دهد و تقریباً نزدیک بود غش کند.

منظور لوکاکو از آن مدافع، میلان اشکرینیار است که در روز 26 ژانویه مقابل کالیاری بعد از 17 دقیقه از زمین بیرون رفت. بعد از آن بازی اعلام شد اشکرینیار سرگیجه داشته و بیماری آنفلوآنزای او هنوز خوب نشده است. تا 21 فوریه یعنی حدود 25 روز بعد، هیچ مورد مثبتی از ویروس کرونا در ایتالیا گزارش نشد، بنابراین بازیکنان اینتر و کسانی که پیش از آن بیمار بوده اند، مورد تست کرونا قرار نگرفته بودند.

او ادامه داد: همه بازیکنان سرفه می کردند و تب داشتند. وقتی خودم را گرم می کردم، احساس کردم خیلی گرم تر از حالت عادی هستم. سال ها هیچ تبی را تجربه نکرده بودم. بعد از بازی با نمایندگان پوما یک شام تدارک دیده شد اما از آنها تشکر کردم و مستقیم به تختخواب رفتم. در آن موقع هرگز تست کرونا ندادیم، بنابراین هیچ وقت نمی فهمیم آن بیماری چه بوده است.

بازیکنان اینتر احتمالاً می توانند متوجه شوند آن بیماری کرونا بوده یا خیر زیرا طبق پروتکل سریA، بازیکنان هنگام بازگشت مجدد به تمرینات مورد آزمایش خون قرار می گیرند و این احتمال وجود دارد که پادتن این ویروس در بدن آنها مانده باشد.

لوکاکو همچنین در خصوص صمیمیت بازیکنان در ایتالیا نسبت به انگلیس گفت: 7 بازیکن ما در یک خیابان زندگی می نمایند. تفاوت اینجا با انگلیس بسیار فاحش است زیرا ما آنجا هر 4 ماه یک بار برای شام با دیگر نفرات تیم بیرون می رفتیم اما اینجا هر 4 هفته این کار را می کنیم.

+

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 تیر 1399 بروزرسانی: 8 مرداد 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 8910

به "ادعای جنجالی لوکاکو؛ 23 بازیکن از 25 بازیکن اینتر بیمار شدند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای جنجالی لوکاکو؛ 23 بازیکن از 25 بازیکن اینتر بیمار شدند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید