ادعای عجیب پسر جوانی که دختر روانی را از بیمارستان ربود

به گزارش راه ساری، مرد جوانی با هدف سرقت طلاهای یک دختر مبتلا به اختلال دوقطبی، او را فریب داد و از بیمارستان روانی ربود.

ادعای عجیب پسر جوانی که دختر روانی را از بیمارستان ربود

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایران، رسیدگی به این پرونده از سال 97 با شکایت مردی به پلیس مبنی بر ناپدید شدن دخترش و سرقت طلاهای او شروع شد.

وی در شرح ادعایش بیان کرد: پریسا دخترم به بیماری اختلال دوقطبی مبتلا شده بود و به همین خاطر چندباری او را در بیمارستان روانی بستری نموده بودیم تا اینکه روز گذشته وقتی از سر کار به خانه برگشتم، دیدم او در خانه نیست و طلاها و پول های نقد هم به سرقت رفته است؛ به هر جایی که فکر می کردیم سر زدیم و تماس گرفتیم اما از او خبری نبود و حالا نگران حالش هستیم.

پس از ثبت شکایت، مأموران تحقیقات شان را برای یافتن پریسا شروع کردند تا اینکه در آنالیز آخرین مکالمات تلفن همراهش پی بردند که او با مرد جوانی به نام پیمان در ارتباط بوده است. در ادامه، مأموران پیروز شدند پریسا را پیدا نمایند. این دختر جوان وقتی در برابر مأموران پلیس نهاده شد مدام اظهارات ضد و نقیضی را عنوان نمود تا اینکه با اصرار خانواده اش او به بیمارستان روانی منتقل شد.

تا اینکه چند روز بعد مسئولان بیمارستان به خانواده پریسا خبر دادند که او از بیمارستان فرار نموده است و به این ترتیب تحقیقات وارد مرحله تازه ای شد و پلیس که احتمال می داد پیمان در ماجرای فرار پریسا از بیمارستان نقش داشته باشد پیروز شد نشانی خانه مادر متهم در یکی از شهرستان ها را شناسایی کند. مادر پیمان به مأموران گفت: چند روز قبل پسرم پیمان با دختر جوانی به خانه ام آمدند و 3 روز پیش من ماندند تا اینکه به صورت اتفاقی از پنجره اتاق دیدم که پسرم با پریسا در حال پنهان کردن کیسه ای حاوی طلا و پول در باغچه خانه هستند که وقتی علت ماجرا را از پیمان پرسیدم جواب درستی به من نداد.

پس از اظهارات این زن، مأموران پیمان و پریسا را دستگیر و به تهران منتقل کردند. پیمان که متهم به آدم ربایی و سرقت بود از همان ابتدا اتهاماتش را انکار کرد و گفت: پریسا از بیمارستان با من تماس گرفت و خواست تا به دنبالش بروم. من هم چون دلم برایش سوخت به دنبالش رفتم و پس از آن هم چند روزی باهم به شمال کشور رفتیم تا قدری آرام گردد و بعد از آن هم او را به خانه مادرم بردم تا اینکه مأموران دستگیرمان کردند.

پریسا هم در شرحاتش گفت: من با پیمان در اینستاگرام آشنا شدم و او وقتی فهمید که به لحاظ روانی بیمار هستم کوشش کرد اعتمادم را جلب کند و در ادامه هم با فریب من، طلاها و پول های نقدی که در خانه داشتیم را سرقت کرد اما حالا که گرفتار شده منکر همه ماجرا شده است.

بعد از شرحات این پسر و دختر جوان، پیمان به اتهام آدم ربایی و سرقت روانه زندان شد و پرونده بنا به نظر پزشک معالج پریسا که وی مبتلا به بیماری اختلال دوقطبی است به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و صبح دیروز جلسه دوم دادگاه آنها برگزار گردید.

در ابتدای جلسه و پس از قرائت کیفرخواست متهم پرونده با تکرار ادعاهای قبلی اش گفت: من هیچ سرقتی انجام نداده ام و پریسا را هم ندزدیدم. همه این اتفاق ها با برنامه ریزی های او اجرا شده و خودش هم با من همراه شد. حتی خود او به من گفت که از بیمارستان فرار نموده و من به دنبالش بروم. به واقع من برای طلا و پول به دنبال او نرفتم، من رفتم تا از او مراقبت کنم. در ادامه نظریه پزشکی قانونی قرائت شد که در آن عنوان شده بود پریسا بیمار روانی است و باید تحت مراقبت باشد.

در ادامه این جلسه و بر اساس مستندات و نظریه پزشکی قانونی، قضات برای صدور حکم وارد شور شدند.

تور فرانسه: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

تور کانادا: برای دیدار از شگفتی های کشور زیبای کانادا و دریافت ویزای مولتی 5 ساله کانادا با ما همراه باشید.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 9697

به "ادعای عجیب پسر جوانی که دختر روانی را از بیمارستان ربود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای عجیب پسر جوانی که دختر روانی را از بیمارستان ربود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید