اصفهانیان: نمی دانم وکلای فدراسیون در پرونده ویلموتس چگونه دفاع نموده اند، باید حرکتی کنیم تا حق و حقوق کشور ضایع نشود

به گزارش راه ساری، عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال از صدور رأی فیفا در پرونده مارک ویلموتس اظهار بی اطلاعی کرد و گفت باید به دنبال راهی برای مقابله با این رأی باشیم.

اصفهانیان: نمی دانم وکلای فدراسیون در پرونده ویلموتس چگونه دفاع نموده اند، باید حرکتی کنیم تا حق و حقوق کشور ضایع نشود

فریدون اصفهانیان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران درباره صدور رأی فیفا در پرونده مارک ویلموتس و محکومیت فدراسیون فوتبال به پرداخت شش میلیون و 137 هزار و 500 یورو و پنج درصد جریمه در این پرونده گفت: از رأی صادر شده بی خبرم، اما بالاخره باید در این مورد تشکیل جلسه بدهیم تا تصمیم گیری کنیم که راه مقابله چیست و چطور باید با این پرونده برخورد کنیم.

وی درباره اینکه آیا پیش از صدور رأی و برگزاری جلسه فیفا، هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره این پرونده تشکیل جلسه داده بود یا نه، گفت: بله، چند بار جلسه داشتیم که درباره انتخاب وکیل صحبت شد. پس از آن هم با وکلای پرونده جلسه داشتیم که گفتند از حقوق فدراسیون دفاع می کنیم، اما نمی دانم آنها چگونه دفاع نموده اند.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره اینکه نظرش در حال حاضر درباره این محکومیت سنگین چیست، اظهار داشت: باید حرکتی کنیم که حق و حقوق کشور ضایع نشود.

تفطن: مجله مطالب خواندنی سفر و گردشگری

مجله آراد: گفتگوی آزاد و اخبار روز

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 شهریور 1400 بروزرسانی: 11 شهریور 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 11148

به "اصفهانیان: نمی دانم وکلای فدراسیون در پرونده ویلموتس چگونه دفاع نموده اند، باید حرکتی کنیم تا حق و حقوق کشور ضایع نشود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصفهانیان: نمی دانم وکلای فدراسیون در پرونده ویلموتس چگونه دفاع نموده اند، باید حرکتی کنیم تا حق و حقوق کشور ضایع نشود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید