اعلام آمدن یا نیامدن استراماچونی تا 48 ساعت آینده

به گزارش راه ساری، مشاور مدیرعامل استقلال می گوید ظرف 24 تا 48 ساعت آینده تکلیف بازگشت استراماچونی به استقلال تعیین می گردد و باشگاه آمدن یا نیامدن او را اعلام خواهد نمود.

اعلام آمدن یا نیامدن استراماچونی تا 48 ساعت آینده

به گزارش ایسنا، بهمن نیکخو، مشاور مدیرعامل استقلال درباره جلسه هیات مدیره این باشگاه و جزییات این جلسه گفت: جلسه طبق روال هر هفته به صورت منظم و مرتب برگزار گردید که به فراخور در مکان های پیش بینی شده از قبل انجام می شود. در این جلسه آقای حجت نظری میزبان بودند. در ارتباط با قرارداد بازیکنان و معوقات، جذب بازیکنان و همینطور موضوعات دیگر صحبت های انجام شد.

مشاور مدیرعامل استقلال درباره اینکه آیا استرماچونی به ایران باز می شود و سرمربیگری استقلال را بر عمده می گیرد یا خیر اظهار کرد: تمام کوشش صادقانه بر این موضوع که صلاح باشگاه در چیست و چه اقدامی انجام شود که در آینده متضمن منافع باشگاه باشد، صورت گرفته است. تصورم این است که ظرف 24 الی 48 ساعت آینده این موضوع اعلام می شود. امروز هم بحث هایی شد در ارتباط با مغایرت هایی که وجود دارد. ما یک باشگاه هستیم و نمی توانیم خارج از باشگاه های دیگر مقررات را اعمال کنیم اما خودمان هم مصالحی را دنبال و حق و حقوق باشگاه را پیگیری هستیم. در 48 ساعت آینده اعلام می کنیم استراماچونی می آید یا خیر.

وی درباره بازگشت استراماچونی به استقلال و برآورد های مختلف در جهت بازگشت او به این تیم اظهار کرد: تا جایی که من در جریان هستم، هیات مدیره در این ارتباط کاملا با همدیگر یکدل هستند و هیچ گونه اختلاف نظری در این خصوص ندیده ام.

مشاور مدیرعامل استقلال در واکنش به اینکه گفته می شود اختلافی میان سعادتمند و خلیل زاده، مدیرعامل و رئیس هیات مدیره این باشگاه وجود دارد، تاکید نمود: قویا این موضوع را تکذیب می کنم. به عنوان دبیر در جلسات هیات مدیره حضور دارم و هر جلسه درباره این موضوع بحث می شود. در جلسه قبل آقای سعادتمند درباره اقدامات صورت گرفته بحث کردند. تماما اعضای هیات مدیره را در بازگشت استراماچونی هم نظر می دانم. کوشش صادقانه هم این است که هر چه در توان دارند، برای جلب رضایت طرفدار، داشته باشند. مطمئن باشید به زودی و به هر شکلی که بخواهید تعیین می شود سعادتمند و خلیل ِزاده مسئله ای ندارند. ممکن است در یک مصاحبه مطبوعاتی کنار همدیگر صحبت نمایند. امروز هم شاهد بودم که صادقانه تفاهم خوبی برقرار است. با این حال متاسفانه حواشی و موضوعات مختلفی مطرح می شود که بخشی حاصل تفکرات دیگران است.

نیکخو درباره شایعه استعفای سعادتمند از مدیرعاملی استقلال گفت: اصلا صحت ندارد. او با تمام توان کار می نماید. ما مسائل زیادی داریم. از گذشته زیان انباشته روی باشگاه مانده و برای قراردادهای جدید هم تعهداتی داده شده است.

او درباره قطع همکاری استقلال و کارگزار این تیم و پرداخت شدن رقمی در حدود 10 میلیارد تومان به جای ارقامی مانند 100 میلیارد تومان که در گذشته مطرح شده بود گفت: کارگزار در شرایطی به یاری باشگاه آمد و دست باشگاه را هم گرفت. بحث 100 میلیارد یا هر رقم دیگری که در قرارداد مطرح شده تا خاتمه فصل جزو تعهدات کارگزار است نه اینکه فورا این پول را واریز کند. ما در حال مذاکره هستیم و در جلسه هیات مدیره تماس گرفته شد و نظرات طرفین تبادل شد.

وی ادامه داد: در حال حاضر آقای نامجومطلق بالای سر تیم است. به اعتقاد من او یک مربی باتجربه و توانمند است و سال ها برای باشگاه زحمت کشیده و بازی نموده است. او جزو مفاخر باشگاه است. چون صلاحیت های لازم از قبیل اشراف و احاطه لازم بر تیم را داشت، انتخاب شده و امیدوارم با کارنامه خوبی به ایران برگردند. او فعلا مربی است اما اینکه برای ادامه چه تصمیمی می گیرد، مطمئن باشید که بهترین تصمیم اتخاذ می شود. سرمایه اصلی ما طرفداران هستند و کوشش می کنیم این هدف محقق شود.

آسیا رو: سفر به آسیا، جنوب شرقی آسیا، آسای مرکزی و خاورمیانه

منبع: عصر ایران
انتشار: 11 شهریور 1400 بروزرسانی: 11 شهریور 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 11639

به "اعلام آمدن یا نیامدن استراماچونی تا 48 ساعت آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام آمدن یا نیامدن استراماچونی تا 48 ساعت آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید