افشاگری آبی ها؛ کاپیتان حالت تهوع داشت!

به گزارش راه ساری، در حالی که جواب آزمایش کرونای چند بازیکن استقلال صبح دیروز مثبت اعلام شد و آن ها در قرنطینه قرار گرفتند، خبر های رسیده از داخل مجموعه استقلال حکایت از آن دارد که این بیماری چندان هم بی نشانه نبود و عده ای از اطرافیان تیم به شرایط چند نفر از بازیکنان مشکوک شده بودند ولی هیچ کس دستور عدم حضورشان در تمرینات گروهی را صادر نکرد! البته شاید در این رابطه نمی توان شخص خاصی را هم مقصر دانست، چون در آزمایشات قبلی جواب همه نفرات منفی بود و حتی یک نفر نیز تست مشکوک نداشت! در همین رابطه عصر دیروز اطلاعات جالب و عجیبی به دستمان رسید که در نوع خود فوق العاده حائز اهمیت است.

افشاگری آبی ها؛ کاپیتان حالت تهوع داشت!

حالت تهوع کاپیتان

وریا غفوری از جمله بازیکنان استقلال است که هم اکنون به دلیل مثبت اعلام شدن جواب آزمایش در داخل خانه قرنطینه شده است. بازیکنی که ظاهراً از هفته گذشته نشانه هایی در وجودش پدیدار شده بود. بعضی از بازیکنان استقلال در مصاحبه های خصوصی و البته به شرط فاش نشدن نامشان تأکید دارند که کاپیتان آبی پوشان هفته گذشته در تمرینات بی حال بود و حتی گاهی اوقات حالاتی شبیه حالت تهوع نیز داشت ولی همبازیان او تصور می کردند به دلیل فشار تمرینات و گرمای هوای اهواز دچار ضعف بدنی شده است به همین خاطر فکر کسی به سمت کرونا نرفت. البته جواب آزمایش او هم در تست های قبلی منفی بود.

بازی با یاری آمپول

نکته فوق العاده مهم و حائز اهمیت در رابطه با کاپیتان استقلال، شرایط این بازیکن در شب قبل از بازی با سایپا بود. خبر های رسیده از داخل مجموعه آبی حاکی است غفوری شب پیش از بازی اصلاً حال خوشی نداشت و بدنش دچار ضعف شده بود به همین خاطر برایش آمپول تقویتی مجاز تجویز کردند و کاپیتان آبی پس از تزریق آمپول تقویتی توانایی حضور در میدان را پیدا نموده است. حتی بعضی از بازیکنان استقلال معتقدند علاوه بر غفوری، دو نفر دیگر نیز شب قبل از بازی با سایپا بی حال بودند ولی بی حالی آن ها اندازه وریا نبود.

منبع: خبرورزشی

تور مالزی: تور مالزی ارزان، تور لحظه آخری مالزی، تور مالزی نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان مالزی را از ما بخواهید.

خیمه نیوز: با مجله اخبار شامگاهی خیمه نیوز همراه شوید.

منبع: فرارو
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 10408

به "افشاگری آبی ها؛ کاپیتان حالت تهوع داشت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشاگری آبی ها؛ کاپیتان حالت تهوع داشت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید