الحشد الشعبی تحرکات هسته های خاموش داعش را در سه استان عراق فلج کرد

به گزارش راه ساری، الحشد الشعبی اظهار داشت که طی یک عملیات منحصر به فرد و یاری نهاد اطلاعاتی این سازمان تحرکات هسته های خاموش داعش را در سه استان دیالی، کرکوک و صلاح الدین عراق فلج نموده است.

الحشد الشعبی تحرکات هسته های خاموش داعش را در سه استان عراق فلج کرد

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، علی الحسینی از فرماندهان الحشد الشعبی روز آدینه از یک عملیات منحصر به فرد این سازمان در سه استان عراق اطلاع داد که تحرکات باندهای تروریستی خفته در بسیاری مناطق را فلج نموده است.

به گزارش پایگاه خبری موازین نیوز، الحسینی گفت: اطلاعات الحشد الشعبی در امسال میلادی نقش اساسی در پیگرد عناصر داعش و سرنموده های تروریست آن به خصوص در مناطق پیچیده از لحاظ جغرافیایی و صعب العبور داشته است.

وی با اشاره به ده مورد اطلاع رسانی مهم از جانب نهاد اطلاعاتی الحشد الشعبی در سه استان دیالی، کرکوک و صلاح الدین گفت: الحشد الشعبی به وسیله هماهنگی با دیگر گروه های امنیتی در انجام یک عملیات منحصر به فرد مشارکت داشت که با کشتار شمار زیادی از تروریست ها و سرنموده های داعش همراه شد و تحرکات آنها را در مناطق متعددی فلج کرد.

این فرمانده الحشد الشعبی تاکید نمود: اطلاعات الحشد نقشی مهم در جنگ علیه تروریسم داشته و دستاوردهای مهمی را با شناسایی سرنموده های باندهای تروریستی و مخفیگاه های آنها داشته است.

استان های الانبار، نینوی، صلاح الدین، جنوب کرکوک و استان دیالی در طول ماه های گذشته شاهد تحرکات گروه های تروریستی بوده که دولت عراق را به انجام عملیات مخلتف امنیتی در این مناطق واداشته است.

نیروهایی که به طور ویژه در این عملیات ها علیه داعش مشارکت دارند در وهله نخست الحشد الشعبی سپس ارتش، پلیس مرکزی و نیروی هوایی عراق هستند.

اعتراضات مردمی سه ماهه اخیر و درگیر شدن نیروهای امنیتی عراق به حفاظت از این اعتراضات در برابر عناصر نفوذی، فضا را برای فعالیت محسوس هسته های داعش در مناطق شمال، غرب و شرق بغداد فراهم نموده است.

ص

asemaneto.ir: با ما سفر را تجربه کنید

mahsanblog.ir: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای مهسان

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 8304

به "الحشد الشعبی تحرکات هسته های خاموش داعش را در سه استان عراق فلج کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الحشد الشعبی تحرکات هسته های خاموش داعش را در سه استان عراق فلج کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید