امضای قراداد با یک بازیکن در کلوپ شبانه!

به گزارش راه ساری، خسوس خیل یک شب پیش از انتخابات ریاست باشگاه اتلتیکومادرید با پائولو فوتره در یک کلوپ شبانه قرارداد امضا کرد.

امضای قراداد با یک بازیکن در کلوپ شبانه!

به گزارش خبرنگاران، در سال 1987 انتخابات ریاست باشگاه اتلتیکو مادرید به خاطر درگذشت ویسنته کالدرون برگزار گردید. خاویر کاستدو، نایب رییس باشگاه، سالوادور سانتوس کامپانو، آگوستین کوتوروئلو و انریکه سانچس دِ لئون به همراه خسوس خیل (او پیش از این در مدیریت باشگاه حضور داشت) به عنوان نامزدهای این انتخابات معرفی شدند. خیل شخصیت عجیبی داشت و در همه چیز زیاده روی می کرد. او به خاطر تخریب ساختمانی که ساخته بود مدتی را در زندان سپری کرد. در روز افتتاح این ساختمان که با ویرانی اش همراه شد ده ها نفر جان خود را از دست دادند. او آنها را برای شام در شرکتش دعوت نموده بود. به همین خاطر، خیل گزینه محبوبی برای ریاست محسوب نمی شد.

او یک شب قبل از انتخابات حرکت هوشمندانه ای کرد. در میان شایعه حضور برخی از بازیکنان و سرمربیان در اتلتیکو، خیل طرفداران را به سالن جاکارا (کلوپ شبانه ای در مادرید) فراخواند. در آنجا پائولو فوتره، ستاره پورتو پرتغال که فاتح جام قهرمانان اروپا شده بود، حضور داشت. او بهترین بازیکن آن روزها محسوب می شد. خیل توانسته بود با او قرارداد امضا کند و در حضور تماشاگران این قرارداد را نشان داد. طرفداران از این اتفاق به وجد آمده بودند. ساعاتی بعد، انتخابات آغاز شد و خیل توانست با کسب 5219 رای بالاتر از سانچس دِ لئون (3466)، کوتوروئلو (1885) و سانتونس کامپانو (907) قرا بگیرد. خیل پس از این پیروزی به ساراگوسا سفر کرد تا فینال کوپا دل ری بین دو تیم اتلتیکومادرید و رئال سوسیداد را تماشا کند. قرمز و سفیدپوشان به دلیل ناداوری و در ضربات پنالتی مغلوب شدند.

خیل دوران ریاست جنجالی داشت. کمی بعد از حضورش به عنوان رییس باشگاه لوییس آراگونس را اخراج کرد. سپس افراد زیادی را نیز بیرون کرد. او با منوتی قرارداد امضا کرد و بازیکنانی همچون لوپس اوفارته، اوزه بیو، گویکوئتسئا و خولیو سالیناس به این تیم پیوستند. با این حال پیش از انتها فصل با منوتی خداحافظی کرد. او به سرعت سرمربیان را عوض می کرد و توانست دو کوپا دل ری به دست آورد. با اظهاراتش رسانه ها را تحت تاثیر قرار می داد، دوران سرگیجه آوری در امضای قرارداد داشت، رامون مندوسا (رییس باشگاه رئال مادرید) را به ژامبون دزدی متهم کرد، یک دیدار سیاسی با نام GIL را برگزار کرد و شهردار ماربیا شد. همچنین دوگانه تاریخی را فتح کرد، در جلوی در ساختمان لالیگا مدیر باشگاه کومپوستلا را کتک زد، درگیر یک مساله دادگاهی شد و سقوط به دسته دو پس از 60 سال حضور پیاپی در سطح اول لالیگا را به ثبت رساند. او پسرش میگل آنخل را به عنوان جایگزینش انتخاب کرد و کمی بعد درگذشت. این اتفاق در 71 سالگی اش رخ داد. او 16 سال ریاست باشگاه اتلتیکو را بر عهده داشت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 8 مرداد 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 901

به "امضای قراداد با یک بازیکن در کلوپ شبانه!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امضای قراداد با یک بازیکن در کلوپ شبانه!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید