امیدواریم تصمیم نهایی کالدرون بازگشت به پرسپولیس باشد

به گزارش راه ساری، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: ضمن پوزش از طرفداران عزیز به آانها می گوییم که نگران جابجایی نباشند و امیدواریم تصمیم نهایی آقای کالدرون نیز بازگشت به تیم باشد

امیدواریم تصمیم نهایی کالدرون بازگشت به پرسپولیس باشد

به گزارش خبرنگاران، محمدحسن انصاری فرد در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: پرسپولیس در شرایط خاص و ویژه ای قرار گرفته است. می دانم طرفداران از تعیین نشدن شرایط سرمربی تیم، عدم جذب بازیکن و سکوت باشگاه در قبال بسیاری از مسایل که دغدغه آنها است کلافه و نگران هستند. به خاطر بروز این شرایط حسب وظیفه صمیمانه از آنها عذرخواهی می کنم. ما دوست داریم این طرفداران با معرفت و دوست داشتنی همواره شاد و راضی باشند. درباره این سه موضوع نیز توضیحاتی می دهم و از آنها درخواست دارم پیش داوری ننمایند و ایمان داشته باشند اگر قصوری از طرف بنده وجود داشته باشد شجاعت بیان آن را دارم.

انصاری فرد فردگفت: به خاطر شرایط ویژه کنونی بنده و مجموعه مسئولان باشگاه سعی کردیم که در این مدت، کمتر اظهار نظر داشته باشیم چرا که اظهارنظرها و واکنش ها می تواند موجب بروز مسائل بیشتر گردد بویژه اینکه دغدغه ما و هیات مدیره بازگشت آقای کالدرون و حل و فصل بعضی موارد بوده است. به همین دلیل به خاطر جوابگوی سوالات اصحاب رسانه نیز نبوده ایم که از آنها نیز پوزش می طلبیم.

وی درباره مذاکرات اجرا شده برای بازگشت کالدرون و دستیارانش گفت: هدف و رویکرد مجموعه باشگاه بازگشت آقای کالدرون بوده است. خوشبختانه ما پیغام های مثبتی را دریافت کردیم و به همین دلیل شب گذشته فورا جلسه ای با حضور نماینده اقای کالدرون برگزار گردید. در پی این جلسه و پیرو موارد مطرح شده، نامه ای شب گذشته از سوی بنده و هیات مدیره برای آقای کالدرون ارسال شد و فعل وانفعالات جدیدی اتفاق افتاده و در مجموع باید یگویم منتظر تصمیم نهایی ایشان هستیم. ما امیدواریم که طی 24 ساعت آینده، تصمیم نهایی آقای کالدرون بازگشت به پرسپولیس باشد و ایشان به کارشان در تیم، ادامه دهند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره جابجایی گفت: طبق درخواست کادر فنی قرار بود بین دو تا سه بازیکن جدید به تیم اضافه شوند. می دانم طرفداران بشدت ناراحت و نگران هستند. ما پیروز به جذب بازیکنان ایرانی مدنظر سرمربی نشدیم. دو باشگاه در خطر سقوط و یک تیم مدعی کسب سهمیه با انتقال بازیکنان خود موافقت نکردند چرا که خودسخت به انها احتیاج داشتند. ما رایزنی های متعددی در این مورد داشتیم و می دانیم که این باشگاه ها با انتقال این نفرات که مدنظر دیگر تیم ها از جمله تیم های مدعی بودند نیز مخالفت نموده اند. با این وجود باید بگویم که به رغم فرصت محدود باقی مانده ما می توانیم تیم را تقویت کنیم و از این بابت نگران نیستیم و گزینه هایی در دسترس هستند و بنابراین امکان تقویت تیم وجود دارد.

انصاری فرد گفت: از طرفداران درخواست داریم بخاطر پیروزیت و حفظ آرامش تیم به حواشی و شایعات توجه ای نداشته باشند و ایمان داشته باشند که ما در نهایت صداقت تمامی دغدغه ها و انتظارات شان را درک می کنیم. طرفداران عزیز بدانند برای بنده مصلحت پرسپولیس ارجح بر هر چیزی است و بر اساس آن تصمیم می گیرم و بر همین اساس هم اظهار نظر خواهم کرد. قطعا دیده اید هر زمان مصلحت پرسپولیس دفاع از حق آن بوده سکوت ننموده ام وهر زمان احتیاج به سکوت برای پیش برد امور بوده هم حرف نزده ام. به همین دلیل از آانها درخواست دارم پیش داوری ننموده و به رغم این شرایط که نگران شان نموده اآرامش خود را حفظ نمایند.

واحدی: واحدی: وبسایت خبری، تفریحی و سرگرمی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 7507

به "امیدواریم تصمیم نهایی کالدرون بازگشت به پرسپولیس باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیدواریم تصمیم نهایی کالدرون بازگشت به پرسپولیس باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید