انتقاد تند حزب کنگره از عملکرد دولت هند علیه کرونا

به گزارش راه ساری، رئیس حزب کنگره ضمن انتقاد از عملکرد دولت هند علیه کرونا بیان کرد: تدابیر پیشنهادی ما مورد بی توجهی دولت نهاده شد.

انتقاد تند حزب کنگره از عملکرد دولت هند علیه کرونا

به گزارش دفتر منطقه ای خبرنگاران به نقل از هندوستان تایمز، سونیا گاندی رئیس حزب کنگره اظهار داشت: ما مدت ها قبل با ارسال نامه هایی از نارندرا مودی نخست وزیر هند خواسته بودیم شیوع گسترده بیماری کرونا را جدی بگیرد.

وی توضیح داد: ما پیشنهادهای موثری برای مبارزه با کرونا داشتیم و آن را تحویل دولت نیز دادیم ولی متاسفانه مورد بی توجهی نهاده شد.

گاندی گفت: بخش قابل توجهی از جامعه هند را کارگران تشکیل می دهند ولی از زمان شیوع کرونا و اعمال ناگهانی قرنطینه عمومی این افراد نه تنها بیکار شده اند و هیچ پشتیبانی ندارند بلکه به دلیل بسته شدن سرویس های حمل و نقل خارج شهر حتی نمی توانند به خانه های خود بازگردند.

رئیس عظیمترین حزب اپوزیسیون هند گفت: کیت های تشخیص کرونا نیز از کیفیت و دقت لازم بهره مند نیستند و همین زمان تشخیص و دقت را به شدت تحت تاثیر قرار داده است.

وی خواهان توجه بیشتر دولت هند به نظرات احزاب مختلف شده و گفت: در شرایط خطیر فعلی نباید با بی توجهی به نظرات کارشناسی مسائل را بیشتر کرد.

گاندی در حالی به روش مدیریت دولت هند معترض است که امروز تعداد رسمی بیماران کرونا در این کشور به 21 هزار و 393 نفر رسیده است.

تا به امروز 681 بیمار کرونایی در هند جان خود را از دست داده اند و بیشترین تعداد بیمار در ایالت مهاراشترا گزارش شده و 5هزار و 652 نفر از ساکنین این ایالت به کرونا مبتلا شده اند.

این در حالی است که بسته شدن کسب و کارها در هند خسارت های فراوانی به دنبال داشته است و هزاران کارگر مهاجر نیز در شهرهای عظیم سرگردان هستند.

این کارگران خواهان رسیدگی دولت هند به وضعیتشان و فراهم آوردن وسایل حمل و نقل جهت بازگشت به شهرها و روستاهای خود هستند.

.

بانیما: قدرت گرفته از سیستم مدیریت محتوای بانیما

بانوی ایران: مجله خبری و ورزشی بانوان، مجله خانواده

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 8860

به "انتقاد تند حزب کنگره از عملکرد دولت هند علیه کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد تند حزب کنگره از عملکرد دولت هند علیه کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید