انتقاد دبیرکل نجباء از بازداشت نیروهای حشدالشعبی

به گزارش راه ساری، دبیرکل مقاومت اسلامی نجباء با انتقاد از بازداشت نیروهای حشدالشعبی خطاب به مسببان حادثه گفت: جهت گیری خود را برملا کردید.

انتقاد دبیرکل نجباء از بازداشت نیروهای حشدالشعبی

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری خبرنگاران، شیخ اکرم الکعبی با انتشار پیامی در حساب کاربری خود در توئیتر با انتقاد شدید از بازداشت نیروهای حشدالشعبی و حوادث روز گذشته بغداد، خطاب به مسببان حادثه گفت: جهت گیری خود را برملا کردید پس چه بهتر که توهم نداشته باشید.

وی ادامه داد: مردان حشدالشعبی و سایر نیروهای امنیتی عراق شرکای خون و جهاد هستند و شما نمی توانید میان آن ها فتنه برانگیزید.

دبیرکل مقاومت اسلامی نجباء در ادامه به اوضاع داخلی و مالی عراق پرداخت و با انتقاد از عزم بعضی ها برای استقراض پول از کشورهای خارجی، خطاب به سیاسیون گفت: عراق را گریبان گیر بدهی هایی نکنید که حاکمیت و استقلال کشور را زیر پا می گذارد. استقراض پول از بیگانگان که شما به دنبال آن هستید، نوعی استعمار نوین و به منزله بدهی به استعمارگر کارکشته است.

اکرم الکعبی توضیح داد: بیگانگان به واسطه همین پول کالاهایی را به ما خواهند فروخت که خریداری ندارد و کشور را گروگان بدهی ها خواهند کرد. نتیجه این فرایند اشغالگری غیر مستقیم عراق و سیاستی نخ نما شده است و متأسفانه در کشوری اجرا می گردد که شعار استقلال و حاکمیت ملی را برافراشته است.

4106/4033/

کالارنا: مقایسه و نقد کالاهای دیجیتالی

نماشو: آگهی رایگان، رپورتاژ خبری، طراحی سایت، سئو و بهینه سازی وبسایت

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 10280

به "انتقاد دبیرکل نجباء از بازداشت نیروهای حشدالشعبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد دبیرکل نجباء از بازداشت نیروهای حشدالشعبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید