اورسجی: امیدوارم در فینال کنیا شگفتی ساز نباشد، برای نخستین بار فینال از بین نماینده دو قاره انجام می گردد

به گزارش راه ساری، رئیس فدراسیون کبدی گفت: امیدوارم در فینال کنیا شگفتی ساز نباشد و ما قهرمان شویم و چرا که بچه های ایران این توانایی را دارند.

اورسجی: امیدوارم در فینال کنیا شگفتی ساز نباشد، برای نخستین بار فینال از بین نماینده دو قاره انجام می گردد

عباس اورسجی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در مورد رجحان ایران برابر بنگلادش و صعود به فینال مسابقات کبدی جوانان دنیا گفت: مسابقه عالی و جذابی برای کبدی ایران بود از طرف دیگر ملاقات نفس گیر در نیمه نهایی برای کنیا و پاکستان انجام شد و شکست پاکستان و فینالیست شدن کنیا نتیجه عجیبی برای کبدی دنیا بود و از یک قاره دیگر یک مدعی پیدا شد. پاکستان همیشه جزو 4 تیم برتر دنیا بود اما کنیا با سابقه 5-6 ساله برنده شد.

وی تاکید نمود: این نشان می دهد کبدی در دنیا در حال توسعه است و مطمئن باشید به سرعت باعث رشد کبدی در آفریقا می گردد و مسیری که ما در نظر داریم را تسریع و هموار می نماید.

امیدوارم در فینال کنیا شگفتی ساز نباشد و ما قهرمان شویم و چرا که بچه های ایران این توانایی را دارند.

اورسجی توضیح داد: در فینال مسابقات کبدی جوانان دنیا یک رقابت جالب در کبدی اتفاق می افتد و فینال بین نماینده دو قاره انجام می گردد که برای نخستین بار در تاریخ کبدی است.

واحدی: واحدی: وبسایت خبری، تفریحی و سرگرمی

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 6626

به "اورسجی: امیدوارم در فینال کنیا شگفتی ساز نباشد، برای نخستین بار فینال از بین نماینده دو قاره انجام می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اورسجی: امیدوارم در فینال کنیا شگفتی ساز نباشد، برای نخستین بار فینال از بین نماینده دو قاره انجام می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید