اکبری: حقوق ناچیز بازنشستگان تناسبی با شرایط بازار ندارد

به گزارش راه ساری، یک عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: در آشفته بازار ارز و سکه بازنشستگان فراموش گردیده اند. حقوق ناچیز آنها با شرایط فعلی بازار ندارد.

اکبری: حقوق ناچیز بازنشستگان تناسبی با شرایط بازار ندارد

به گزارش خبرنگاران، علی اکبری در تذکری شفاهی به وزیر صنعت، معدن، تجارت در انتها جلسه علنی امروز بیان نمود: تمرکز بر روی هر گونه ثبت سفارش در تهران فضای در هم ریخته کسب و کار را پیچیده تر نموده است. در کنار بروکراسی بازدارنده این تصمیم باعث طولانی شدن روند امور و تحمیل هزینه های اضافی و بلاتکلیفی بسیاری از فعالان اقتصادی گردیده است. لطفا اختیارات را به استان ها باز گردانید و نظارت را جدی تر کنید.

وی در ادامه در تذکری به دولت بیان نمود: در آشفته بازار ارز و سکه و تلاطم بازار بازنشستگان لشکری و کشوری فراموش گردیده است. حقوق ناچیز آنها تناسبی با شرایط فعلی بازار ندارد. قوانین به حد ضرورت موجود است. لطفا برای برطرف مسائل و نظارت اقدام لازم صورت گیرد.

اکبری در تذکری دیگر به صدا و سیما بیان نمود: شرایط سخت و پیچیده است و دشمنان به دنبال بر هم زدن امنیت واعتماد در جامعه هستند. متاسفانه صدا و سیما نیز به دنبال بزرگ کردن برخی کمبودها و نارسایی هاست. بزرگنمایی کمبود پوشک بچه، کمبود شیر خشک و پیدا کردن عناصر ناراضی و مصاحبه کردن با آنها جز بسترسازی منفی و پمپاژ ناامیدی در دولت فایده ای ندارد. لطفا در کنار مردم و با مردم باشید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 آذر 1397 بروزرسانی: 8 مرداد 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 155

به "اکبری: حقوق ناچیز بازنشستگان تناسبی با شرایط بازار ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اکبری: حقوق ناچیز بازنشستگان تناسبی با شرایط بازار ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید