اینزاگی: تصمیم داور برای اخراج بازیکن ما اشتباه بود، از لیوا انتظار نداشتم چنان واکنشی به تصمیم داور نشان دهد

به گزارش راه ساری، سرمربی تیم فوتبال لاتزیو شکست مقابل ناپولی و حذف از جام حذفی ایتالیا را به قضاوت داور ربط داد و تشخیص نادرست او را دلیل سخت شدن کار مردانش دانست.

اینزاگی: تصمیم داور برای اخراج بازیکن ما اشتباه بود، از لیوا انتظار نداشتم چنان واکنشی به تصمیم داور نشان دهد

به گزارش خبرنگاران، پیروزی های متوالی تیم فوتبال لاتزیو با شکست این تیم مقابل ناپولی در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی ایتالیا و حذفش از این رقابت ها انتها یافت و بدتر از آن اینکه آبی پوشان پایتخت ایتالیا به عنوان مدافع عنوان قهرمانی از گردونه رقابت ها حذف شدند.

در این بازی که در استادیوم سن پائولو برگزار گردید، لاتزیو در همان دقیقه 2 گل خورد. در دقیقه 19 داور السید هیسای از ناپولی را به دلیل خطایی که سزاوار دریافت کارت زرد دوم بود، اخراج کرد. 6 دقیقه بعد همین اتفاق برای لوکاس لیوا هافبک برزیلی لاتزیو رخ داد. او که به خاطر تکل روی پای پیوتر زیلنسکی از داور مسابقه کارت زرد گرفت، به دلیل اعتراض توهین آمیزش به این تصمیم از داور کارت زرد دوم را هم گرفت و اخراج شد. با وجود جنجالی بودن تصمیم داور در خصوص اخطار اول لیوا، مطابق قوانین امکان بازبینی صحنه برای لغو کارت زرد وجود نداشت.

سیمونه اینزاگی سرمربی لاتزیو پس از بازی به شبکه رای اسپورت گفت: من فکر می کنم که واکنش لوکاس به تصمیم داور اشتباه بود اما اشتباه اول از سمت داور بود. لوکاس توپ را گرفت. با این حال نه تنها حرکتش خطا تشخیص داده شد بلکه به او کارت هم داد. تشخیص داور اشتباه بود اما خب مسلماً از لوکاس که بازیکنی با تجربه است، انتظار می رفت که عاقلانه تر رفتار کند. از فاصله 20 متری هم معلوم بود که لیوا توپ را گرفته است و اینکه داور حرکتش را خطا تشخیص داد او را از کوره به در برد و باعث شد رفتاری را از او ببینم که غیرعادی بود.

اینزاگی اضافه نمود: باختن چنین مسابقه ای که در آن لاتزیو کاملاً سوار بر بازی بود، واقعاً ناراحت کننده است. بیرون رفتن از کوپا ایتالیا ناراحت کننده است اما لاتزیو به همان شیوه ای بازی کرد که من می خواستم. حق مان بود صعود کنیم اما فوتبال همین است. باید از چنین شب هایی درس بگیریم و برای دفعات بعدی که توپ های مان وارد دروازه نمی گردد، راه حل بهتری داشته باشیم.

asiaro.ir: سفر به آسیا، جنوب شرقی آسیا، آسای مرکزی و خاورمیانه

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 7658

به "اینزاگی: تصمیم داور برای اخراج بازیکن ما اشتباه بود، از لیوا انتظار نداشتم چنان واکنشی به تصمیم داور نشان دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اینزاگی: تصمیم داور برای اخراج بازیکن ما اشتباه بود، از لیوا انتظار نداشتم چنان واکنشی به تصمیم داور نشان دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید