بازیکنانم نباید خودشان را قهرمان بدانند، نگفتم استوکس را نمی خواهم

به گزارش راه ساری، به گزارش خبرنگاران، یحیی گل محمدی که امروز چهارشنبه برای انجام تست کرونا همراه بازیکنان پرسپولیس در استادیوم درفشی فر حضور داشت، گفت: در این مدت نمی شد خیلی حضوری بازیکنان را کنترل کرد. البته بازیکنان در این نسل خیلی مراقب خودشان هستند. فکر می کنم آنها در بحث تغذیه رعایت نموده اند و چند نفری را هم که دیدم، اضافه وزن نداشتند!

بازیکنانم نباید خودشان را قهرمان بدانند، نگفتم استوکس را نمی خواهم

وی درباره اینکه آیا پرسپولیس می تواند با همان قدرت قبلی به فرایند صعودی اش ادامه بدهد، توضیح داد: یک ماه برای تمرین به ما فرصت داده شده است. زمان خوبی برای انجام تمرین و بازی است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه آیا این مدت زمان در نظر گرفته شده برای تمرین مناسب است؟ تاکید نمود : یک ماه فرصت داده اند که زمان خوبی برای آمادگی است.

گل محمدی درباره بازی های پیش روی پرسپولیس و شانس قهرمانی این تیم یادآور شد: در فوتبال نمی توان تضمین داد چه اتفاقاتی می افتد. نمی خواهم در ذهنیت بچه ها اینطور جا بیافتد که از الان قهرمانیم. درست است که صندلی خوبی در جدول داریم و با تیم های بالای جدول هم بازی نموده ایم ولی حالا با تیم هایی بازی داریم که برای سقوط نکردن و یا سهمیه آسیایی می جنگند. کار راحتی نداریم. باید تمرکز بیشتری داشته باشیم. دوست ندارم بازیکنی از الان خودش را قهرمان بداند. تا جام را بالای سرمان نبرده ایم باید کوشش و تمرکز کنیم.

سرمربی پرسپولیس در مورد شرایط بازیکنان خارجی این تیم از جمله استوکس گفت: پیروانی به بازیکنان خارجی اطلاع داده است که برگردند. آنها دنبال اولین پرواز برای بازگشت هستند. دریافت پرواز در این شرایط سخت است ولی دارند کوشش می نمایند سریع این اتفاق رخ بدهد. استوکس هم از نظر بحث حقوقی بازیکن پرسپولیس است و باید تکلیفش را روشن کند.

وی درباره اینکه اعلام نموده بود استوکس را دیگر نمی خواهد، گفت: از طرف من با این صراحت که بگویم استوکس را نمی خواهم صحبتی نبوده است. برای استوکس پفراینده باز نموده ایم و موظف است که در ایران باشد و به شرایطش رسیدگی کند. قرارداد محکمی با استوکس بسته شده است و فکر می کنم اگر نیاید به مشکل بخورد.

سرمربی پرسپولیس در واکنش به انتقاد برخی از باشگاه ها به پرسپولیس برای آغاز دوباره لیگ گفت: این حرف ها به نظرم درست نیست. خیلی از مشاغل پر ریسک باز شده است. از صحبت برخی ها تعجب می کنم که می خواهند فوتبال تعطیل گردد تا خودشان زیر فشار هوادارانشان نفرایند و بخواهند این فشار را از سر خودشان باز نمایند. اگر اینطور باشد باید منتظر باشیم واکسن کرونا بیاید و بازی ها را آغاز کنیم. در این صورت فوتبالی ها لطمه می خورند.

گل محمدی ادامه داد: تمام مشاغل باز شده است و هیچکس هم نمی تواند تضمین بدهد کرونا می گیرد یا نه. مهم رعایت پروتکل های بهداشتی است و باید سعی کنیم فضایی را ایجاد کنیم تا یک نشاط اجتماعی هم ایجاد گردد. تمام زندگی و کار ما فوتبالی ها بسته به فوتبال است. کمتر از 5 درصد مربیان شاید کارهای دیگری هم داشته باشند ولی 95 درصد کارشان فوتبال است و از این طریق خرج زندگی را به دست می آورند. توصیه می کنم به این فاز نفرایند که بازی ها تعطیل گردد. سه ماه دیگر که لیگ بیستم آغاز می گردد کسی تضمین می نماید کرونا نباشد؟ باید با این شرایط کنار بیاییم.

سرمربی پرسپولیس در انتها درباره برگزاری بازی ها هر چهار روز یکبار گفت: فشردگی مسابقات به بازیکنان فشار می آورد. هنوز که برنامه ای نداده اند و فکر می کنم بازی ها پنج روز یکبار هم برگزار گردد. قانون 5 تعویض هم تصویب شده است که روی کمتر خسته شدن بازیکنان تاثیر دارد.

تور پاریس: دیدار از زیباترین شهر اروپا و کشور فرانسه

تور ونیز: سفر به اروپای شگفت انگیز

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 9447

به "بازیکنانم نباید خودشان را قهرمان بدانند، نگفتم استوکس را نمی خواهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکنانم نباید خودشان را قهرمان بدانند، نگفتم استوکس را نمی خواهم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید