بازی های آسیایی 2018، توضیحات رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی درباره شرایط جسمانی نازنین رحمانی

به گزارش راه ساری، بانوی ملی پوش قایقرانی ایران با توجه به حضور به موقع گروه پزشکی ایران و همچنین پزشکان محل برگزاری مسابقات بازی های آسیایی در سلامت کامل است.

بازی های آسیایی 2018، توضیحات رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی درباره شرایط جسمانی نازنین رحمانی

به گزارش خبرنگاران و به نقل از پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، دکتر غلامرضا نوروزی، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در این باره گفت: بنا به گزارش همکاران مان مستقر در پالمبانگ، نازنین رحمانی ورزشکار رشته روئینگ چهار نفره در جریان مسابقات دچار کسالت شد، اما مشکل حادی وجود نداشته و این ملی پوش دچار گرمازدگی و از دست دادن آب بدن گردیده بود که با حضور به موقع دکتر لاله حاکمی نایب رئیس بانوان فدراسیون و همچنین کوشش دکتر حنیفه پزشک اندونزیایی، این مشکل با تجویز داروی لازم رفع گردیده و این ملی پوش ایران در سلامت کامل است.

وی ادامه داد: در این رابطه فرم معافیت درمانی نیز برای ملی پوش قایقرانی پر گردیده است و از نظر تزریق داروهای درمانی نیز جای نگرانی وجود ندارد و موضوع به اطلاع مسئولان برگزاری مسابقات و دکتر هیورا میکیو نماینده کنفدراسیون قایقرانی آسیا رسیده است.

نوروزی بیان کرد: با توجه به گرمای هوا و میزان فعالیت شدید، ورزشکاران ضروری است به جایگزینی آب و املاح توجه و دقت کافی داشته باشند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 مهر 1397 بروزرسانی: 8 مرداد 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 92

به "بازی های آسیایی 2018، توضیحات رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی درباره شرایط جسمانی نازنین رحمانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی های آسیایی 2018، توضیحات رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی درباره شرایط جسمانی نازنین رحمانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید