باشگاه سپاهان: اظهارات سخیف عضو کمیته استیناف شائبه مهندسی آرا را نشان نمی دهد؟

به گزارش راه ساری، در اینجا لازم به یادآوری ماجرای شکایت بورنو سزار در فیفا است، که باشگاه سپاهان به عنوان یکی از معدود باشگاه های ایرانی با تبحر و تجربه مدیران خود پرونده حقوقی پرداخت جریمه یک میلیون و سیصد هزار دلاری را در دادگاه عالی ورزش (CAS) به دریافت خسارت 370 هزار دلاری از طرف مقابل تبدیل نموده و نه تنها در سوییس هزینه ای نتراشیده بلکه موجب درآمدزایی نیز شده است.

باشگاه سپاهان: اظهارات سخیف عضو کمیته استیناف شائبه مهندسی آرا را نشان نمی دهد؟

باشگاه سپاهان بیانیه ای را در مورد رای کمیته استیناف منتشر کرد.

به گزارش فارس، پس از کش و قوس های زیاد روز گذشته رای کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در مورد بازی انجام نشده سپاهان و پرسپولیس اعلام و رای کمیته انضباطی مبنی بر پیروزی 3 بر صفر پرسپولیس تایید شد.

به همین خاطر باشگاه سپاهان که به تغییر رای کمیته انضباطی امیدواری زیادی داشت و فیلم ها و مستندات زیادی را هم در این خصوص فراهم و به کمیته استیناف ارائه کرد، بیانیه ای را منتشر کرد.

در بیانیه باشگاه سپاهان آمده است:

بنام خداوند عدالت گستر بی همتا

باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان با هفت دهه حضور پرافتخار در عرصه ورزش کشور هم اکنون با برخورداری از 80 تیم و 3500 ورزشکار سازمان یافته در رده ها و رشته های مختلف ورزشی، به عنوان اولین تیم شهرستانی که قهرمان مسابقات لیگ برتر شد، دارای 5 عنوان قهرمانی در لیگ برتر، 4 قهرمانی جام حذفی، نایب قهرمان جام باشگاه های آسیا و دوازده دوره حضور در آن و تنها تیم ایرانی حاضر در جام باشگاه های جهان؛ همواره اخلاق و قانون مداری را سرلوحه امور خود قرارداده با ترویج انضباط و تبعیت از قانون زبانزد خاص و عام ورزش کشور و آسیا بوده و در مقابل ارائه این رفتار حرفه ای انتظار دارد مراجع ذیصلاح و نظارتی حوزه ورزش کشور نیز در بزنگاه های حساس، در اجرای عدالت و تبعیض زدایی از محافل ورزشی اهتمام ویژه ورزند.

متاسفانه روز اعلام رای کمیته استیناف در مورد بازی جنجالی سپاهان و پرسپولیس در اقدامی غیرحرفه ای، غیر اخلاقی و دور از شان ورزش و اهالی آن، یکی از اعضای کمیته استیناف فدراسیون فوتبال با استفاده از الفاظی سخیف این باشگاه بزرگ و مردمی را در مقابل دوربین و خبرنگاران خطاب قرار داده که مواضع ناحق ایشان موجب تکدر خاطر هواداران خونگرم آن شده است.

لذا این باشگاه ضمن حفظ حقوق خود مبنی بر ثبت شکایت از ایشان در مراجع ذیصلاح، بیان می دارد ((چه خوشا که شاهد از غیب رسید))، اینگونه اظهارات سندی محکم بر عدم بی طرفی در قضاوت ایشان در بالاترین جایگاه قضایی فدراسیون است!

در اینجا لازم به یادآوری ماجرای شکایت بورنو سزار در فیفا است، که باشگاه سپاهان به عنوان یکی از معدود باشگاه های ایرانی با تبحر و تجربه مدیران خود پرونده حقوقی پرداخت جریمه یک میلیون و سیصد هزار دلاری را در دادگاه عالی ورزش (CAS) به دریافت خسارت 370 هزار دلاری از طرف مقابل تبدیل نموده و نه تنها در سوییس هزینه ای نتراشیده بلکه موجب درآمدزایی نیز شده است.

حال پرسش اینجاست با عنایت به اظهارات توهین آمیز این فرد به باشگاه سپاهان و همچنین به دادگاه عالی ورزش (CAS)، آیا وی واجد شرایط اصل بی طرفی و اجرای عدالت در قضاوت های خود در پرونده اخیر و پرونده های آینده است؟

آیا ناخودآگاه اینگونه موضع گیری ها شائبه مهندسی آرا و جانبداری از تیم خاصی را به اذهان متبادر نمی نماید؟

آیا همه تیم های ورزشی از نگاه ایشان یکسانند؟

آیا این دست مصاحبه ها مورد تایید چهار عضو دیگر کمیته استیناف هم بوده و احتمالا اصل بی طرفی اعضا را نیز تحت الشعاع قرار نمی دهد، یا صرفا نظر شخصی ایشان در مقابل دوربین ها می باشد؟

قضاوت عادلانه را به اذهان شریف مردم عزیز می سپاریم.

ایرانیرو: سفر به زیباترین شهرهای ایران، تبریز، مشهد، اصفهان، شیراز، یزد

منبع: عصر ایران
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 8992

به "باشگاه سپاهان: اظهارات سخیف عضو کمیته استیناف شائبه مهندسی آرا را نشان نمی دهد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه سپاهان: اظهارات سخیف عضو کمیته استیناف شائبه مهندسی آرا را نشان نمی دهد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید