برگزاری رزمایش بزرگ دریایی در سواحل کِریمه

به گزارش راه ساری، در مانور نظامی-دریایی بزرگی در مناطق ساحلی شبه جزیره کریمه، سه هزار نیروی نظامی ناوگان دریای سیاه روسیه، 12 کشتی جنگی و پشتیبانی، قایق های موشک دار کوچک، 30 فروند هواپیما و بالگرد و سامانه های ضدکشتی ساحلی مشارکت داشتند.

برگزاری رزمایش بزرگ دریایی در سواحل کِریمه

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از خبرگزاری تاس، دفتر مطبوعاتی ناوگان دریای سیاه روسیه گفت که بیش از 12 کشتی جنگی و کشتی های پشتیبانی، قایق های موشک دار کوچک و همچنین سامانه های ضد کشتی ساحلی در مانور های نظامی-دریایی بزرگی در مناطق ساحلی شبه جزیره کریمه شرکت کردند.

بر اساس این اطلاعات، در این مانور نظامی حدود سه هزار نیروی نظامی، حدود 300 واحد تجهیزات نظامی و تخصصی از جمله سامانه های ضد کشتی ساحلی و 30 فروند هواپیما و بالگرد از ترکیب نیروهای پدافند هوایی ناوگان دریای سیاه مشارکت داشتند. علاوه بر این، واحدهای مبارزه الکترونیکی، دفاع ضد شیمیایی و بیولوژیکی و هواپیماهای بدون سرنشین در این تمرینات شرکت داشتند.

در جریان این مانور، واحدهای نیروهای دریایی با استفاده از هواپیماهای ترابری هوایی ارتش ترابری هوایی از عرشه کشتی های بزرگ در مناطق ساحلی فرود آمده و سپس تشکل های نظامی ایجاد نموده و به سمت مواضع دشمن فرضی پیشروی کردند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 آبان 1398 بروزرسانی: 8 مرداد 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 5286

به "برگزاری رزمایش بزرگ دریایی در سواحل کِریمه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری رزمایش بزرگ دریایی در سواحل کِریمه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید