بودجه ای برای کشف استعدادهای ورزشی ورامین در نظر گرفته شده است

به گزارش راه ساری، به گزارش خبرنگاران، حسین دهقان ظهر چهارشنبه در نشست شهردار ورامین در ادامه این نشست مطرح کرد: با توجه به اینکه ورزش می تواند مسائل اخلاقی و روحی را بر طرف کند باید بگوییم که این امر زمینه ساز اتفاقات خوش در آینده خواهد بود لذا پرداختن و سرمایه گذاری در این زمینه در جهت بالا بردن روحیه و اخلاق و تندرستی در جوامع به خصوص جوانان از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

بودجه ای برای کشف استعدادهای ورزشی ورامین در نظر گرفته شده است

دهقان در ادامه با اشاره به اینکه هرچند رویه پرداختن به ورزش باید مهیا باشد ولی متاسفانه شهر از لحاظ زیرساخت ورزشی در فقر به سر می بردافزود: این معضل از قبل وجود داشته و اگر هر شهرداری تا کنون یک نیم نگاه به افزایش مجموعه ها داشت، هم اکنون با چنین مشکلاتی روبرو نبودیم.

وی با بیان اینکه شهرداری ورامین تنها 3 زمین چمن مصنوعی کوچک دارد گفت: این تعداد زمین چمن برای شهرستان ورامین یک فاجعه بزرگ محسوب می گردد لذا باید برای افزایش فضاهای ورزشی کوشش بیشتری صورت بگیرد.

دهقان گقت: در حال حاضر 2 مجموعه در محدوده های میدان ولیعصر و مسجد جامع پیش بینی شده و بودجه نیز تخصیص یافته که امید می رود با راه اندازی آن، خدمت صادقانه ای به جوانان شهر محسوب گردد.

شهردار ورامین همچنین از اختصاص بودجه جهت کشف استعدادهای درخشان ورزشی در ورامین اطلاع داد و بیان داشت: این کار با یاری رییس اداره و هیات های ورزشی انجام خواهد شد و همچنین تشکیل کمیته ورزش به عنوان مشاور در کنار مدیریت شهری منجر به اتفاقات خوشایند برای آینده ورزش می گردد که این امر مهم درحال پیگیری و به ثمر رسیدن است.

مجله زیتوا: مجله زیتوا | مجله خبری ایران و جهان پیرامون

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 388

به "بودجه ای برای کشف استعدادهای ورزشی ورامین در نظر گرفته شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بودجه ای برای کشف استعدادهای ورزشی ورامین در نظر گرفته شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید