تارتار: دوست ندارم درباره تیم ملی صحبت کنم

به گزارش راه ساری، مهدی تارتار، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم می گوید: دوست ندارم درباره تیم ملی صحبت کنم چون خیلی از حرف ها است که نمی گردد زد و این یک واقعیت است.

تارتار: دوست ندارم درباره تیم ملی صحبت کنم

تارتار: دوست ندارم درباره تیم ملی صحبت کنم

مهدی تارتار، سرمربی پارس جنوبی جم نخستین بازی اش در نیم فصل دوم را برابر فولاد با تساوی بدون گل به انتها رساند. او معتقد است که پارس جنوبی می توانسته فولاد را شکست دهد، اگر بارندگی شهر جم و خراب شدن وضعیت زمین، معادلات او را به هم نمی زد: می کنم برای بازی اول دور برگشت بازی خوبی را انجام دادیم، با توجه به کیفیت بد زمین که یک مقدار بارندگی دو روز گذشته تاثیرگذار بود ولی به هر حال ما بهتر از فولاد بودیم، به خصوص در نیمه دوم. در نیمه اول روی ضربات ایستگاهی دچار اشتباه شدیم و رحمان احمدی روی یک ضربه ما را با عکس العملی خوب در بازی نگه داشت، فکر می کنم می توانستیم برنده بازی باشیم. فولاد تیم بزرگی است و در بازی آخرش تراکتورسازی را در تبریز شکست داده بود.

او درباره وضعیت زمین جم شرح می دهد: همانطور که ما پیش بینی نموده بودیم در نیم فصل دوم بویژه تا قبل از تعطیلات عید شرایط زمین ها خراب می گردد و ما سعی کردیم مهاجمان بلندقامت به تیم اضافه کنیم که از روی هوا هم بتوانیم به گل برسیم. در این بازی هم موقعیت هایی به دست آوردیم. به هر حال اگر کیفیت زمین ها مناسب نباشد شما باید پلن دوم را هم داشته باشید که بهره ببرید. ما براساس همین دیدگاه در نیم فصل بازیکن گرفتیم و براساس شرایط بازی های مان در داخل خانه و خارج خانه سعی می کنیم از نفرات مان استفاده کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم شرح می دهد: ما دوست داشتیم این بازی را ببریم. با آنالیزی هم که از فولاد داشتیم برنامه مان این بود که از جناحی که شهرام گودرزی و سعید محمدی بازی می نمایند بیشتر حمله کنیم اما در زدن ضربات آخر دقت لازم را نداشتیم.

از تارتار درباره تیم ملی و حذف از جام ملت ها می پرسند که در این رابطه می گوید: دوست ندارم درباره تیم ملی صحبت کنم چون خیلی از حرف ها است که نمی گردد زد و این یک واقعیت است. به تصمیماتی که فدراسیون فوتبال می گذارد احترام می گذارم اما ما در فوتبال مان بازیکنان خوب و امکانات بسیار بالایی داریم و باید نتیجه بگیریم. به نظرمن برنامه ریزی مهمترین فاکتوری است که در فوتبال ما باید مدنظر قرار بگیرد.

350 - 11

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 18 خرداد 1398 بروزرسانی: 8 مرداد 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 1278

به "تارتار: دوست ندارم درباره تیم ملی صحبت کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تارتار: دوست ندارم درباره تیم ملی صحبت کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید