تدوین سناریوهای احتمال بروز انواع مخاطرات طبیعی در ایام کرونایی

به گزارش راه ساری، رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: سناریوهای احتمال بروز انواع مخاطرات طبیعی در ایام کرونایی در مناطق مختلف کشور در سازمان مدیریت بحران مطرح و راهکارهای احتمالی آن تدوین شد.

تدوین سناریوهای احتمال بروز انواع مخاطرات طبیعی در ایام کرونایی

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایرنا، اسماعیل نجار اضافه نمود: یکی از عوامل مهم در اجرای مطلوب مدیریت بحران، اطلاع رسانی مناسب و بکارگیری تجهیزات ارتباطی در شرایط بروز بحران است.

وی تاکید نمود: برای رعایت فاصله اجتماعی و پرهیز از تماس و تجمع، پیش بینی های لازم به منظور راه اندازی سامانه ویدئوکنفرانس در ادارات کل مدیریت بحران استانداری های سراسر کشور اجرا شده است.

نجار، مدیریت حادثه در زمان طلایی را یکی از اصول مهم مدیریت بحران مطرح نمود و اضافه نمود: در حال حاضر کشیک 24ساعته در تمامی استان ها برای ارتباط با واحد هشدار سریع سازمان و پاسخگویی به درخواست های مطرح شده برقرار شده است.

نجار، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران، برقراری سریع و مطمئن ارتباط به وسیله سامانه ویدئوکنفرانس به منظور تبادل اطلاعات و آمار، اعلام مسائل و درخواست های مدیران و دستگاههای ذیربط به صورت برخط و همچنین انتقال درخواست های شهروندان به صورت آنلاین به استان های مربوطه برای امداد رسانی سریع را از دیگر مزایای این سامانه برشمرد.

بالی: سفر به جزیره ای شگفت انگیز در اندونزی

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 20 شهریور 1400 بروزرسانی: 20 شهریور 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 8585

به "تدوین سناریوهای احتمال بروز انواع مخاطرات طبیعی در ایام کرونایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تدوین سناریوهای احتمال بروز انواع مخاطرات طبیعی در ایام کرونایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید