تشریح آخرین شرایط پرسپولیس و کالدرون، خبری از بازیکن جدید نیست!

به گزارش راه ساری، به گزارش خبرنگاران، محمدحسن انصاری فرد اضافه کرد: پرسپولیس در شرایط خاص و ویژه ای واقع شده است. می دانم هواداران از مشخص نشدن شرایط سرمربی تیم، عدم جذب بازیکن و سکوت باشگاه در قبال بسیاری از مسائل که دغدغه انهاست کلافه و نگران هستند. بخاطر بروز این شرایط حسب وظیفه صمیمانه از انها عذرخواهی می کنم. ما دوست داریم این هواداران با معرفت و دوست داشتنی همیشه شاد و راضی باشند. درباره این سه موضوع نیز توضیحاتی می دهم و از انها درخواست دارم پیش داوری نکنند و ایمان داشته باشند اگر قصوری از طرف بنده وجود داشته باشد شجاعت بیان ان را دارم.

تشریح آخرین شرایط پرسپولیس و کالدرون، خبری از بازیکن جدید نیست!

انصاری فرد فرد گفت: به خاطر شرایط ویژه کنونی بنده و مجموعه مسئولان باشگاه سعی کردیم که در این مدت، کمتر اظهار نظر داشته باشیم چرا که اظهارنظرها و واکنش ها می تواند موجب بروز مسائل بیشتر شودبویژه اینکه دغدغه ما و هیأت مدیره بازگشت اقای کالدرون و حل وفصل برخی موارد بوده است. به همین دلیل جوابگوی سوالات اصحاب رسانه نیز نبوده ایم که از انها نیز پوزش می طلبیم.

وی درباره مذاکرات اجرا شده برای بازگشت کالدرون و دستیارانش گفت: هدف و رویکرد مجموعه باشگاه بازگشت آقای کالدرون بوده است. خوشبختانه ما پیام های مثبتی را دریافت کردیم و به همین دلیل شب گذشته فوراً جلسه ای با حضور کننده اقای کالدرون برگزار شد. در پی این جلسه و پیرو موارد مطرح شده، نامه ای شب گذشته از سوی بنده و هیأت مدیره برای آقای کالدرون ارسال شد و فعل و انفعالات جدیدی رخ داده و در مجموع باید یگویم منتظر تصمیم نهایی ایشان هستیم. ما امیدواریم که طی 24 ساعت آینده، تصمیم نهایی اقای کالدرون بازگشت به پرسپولیس باشد و ایشان به کارشان در تیم، ادامه دهند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره جابجایی گفت: طبق درخواست کادر فنی قرار بود بین دو تا سه بازیکن جدید به تیم اضافه شوند.می دانم هواداران بشدت ناراحت و نگران هستند. ما پیروز به جذب بازیکنان ایرانی مدنظر سرمربی نشدیم. دو باشگاه در خطر سقوط و یک تیم مدعی کسب سهمیه با انتقال بازیکنان خود موافقت نکردند چرا که خود سخت به انها نیاز داشتند. ما رایزنی های متعددی در این مورد داشتیم و می دانیم که این باشگاه ها با انتقال این نفرات که مدنظر دیگر تیم ها از جمله تیم های مدعی بودند نیز مخالفت کرده اند. با این وجود باید بگویم که به رغم فرصت محدود باقی مانده ما می توانیم تیم را تقویت کنیم و از این بابت نگران نیستیم و گزینه هایی در دسترس هستند و بنابراین امکان تقویت تیم وجود دارد.

انصاری فرد گفت: از هواداران درخواست داریم بخاطر پیروزیت تیم و حفظ ارامش تیم به حواشی و شایعات توجه ای نداشته باشند و ایمان داشته باشند که ما در نهایت صداقت تمامی دغدغه ها و انتظارات شأن را درک می کنیم. هواداران عزیز بدانند برای بنده مصلحت پرسپولیس ارجح بر هر چیزی است و بر اساس ان تصمیم می گیرم و بر همین اساس هم اظهار نظر خواهم کرد. قطعاً دیده اید هر زمان مصلحت پرسپولیس دفاع از حق ان بوده سکوت نکرده ام وهر زمان نیاز به سکوت برای پشیبرد امور بوده هم حرف نزده ام. به همین دلیل از انها درخواست دارم پیش داوری نکرده وبه رغم این شرایط که نگران شأن کرده ارامش خود را حفظ کنند.

kalarena.com: مقایسه و نقد کالاهای دیجیتالی

namasho.com: آگهی رایگان، رپورتاژ خبری، طراحی سایت، سئو و بهینه سازی وبسایت

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 7509

به "تشریح آخرین شرایط پرسپولیس و کالدرون، خبری از بازیکن جدید نیست!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشریح آخرین شرایط پرسپولیس و کالدرون، خبری از بازیکن جدید نیست!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید