تشریح اولویت های بودجه 98 شهرداری تهران، اتمام پروژه های نیمه تمام

به گزارش راه ساری، امیر آریا زند درباره بودجه سال 98 شهرداری تهران، سازمان و شرکت های تابعه در تبادل نظر با خبرنگاران گفت: بودجه سال 98 شهرداری تهران بر اساس برش سال اول برنامه پنج ساله سوم تنظیم شده و در مراحل نهایی است. در تدوین این لایحه با توجه به منابع پیش بینی در راستای اهداف برنامه سوم و همچنین انجام تکالیف باقی مانده از برنامه دوم عمل شده است.

تشریح اولویت های بودجه 98 شهرداری تهران، اتمام پروژه های نیمه تمام

وی ابراز امیدواری کرد لایحه در مهلت قانونی تقدیم شورای شهر تهران گردد تا بعد از اتمام برنامه سوم پنج ساله، آنالیز آن در شورای شهر تهران شروع گردد.

آریا زند درباره اولویت های لایحه بودجه سال 98 شهرداری تهران نیز گفت: اتمام پروژه های نیمه تمام شهر، توجه به پروژه هایی که پیشرفت فیزیکی بالایی دارند، جلوگیری از هزینه های غیرضروری، کاهش بهای تمام شده خدمات از اولویت های اصلی بودجه 98 شهر تهران است، همچنین در بخش سازمان و شرکت های وابسته به شهرداری نیز کوشش شده تا علاوه بر کاهش وابستگی اقتصادی به شهرداری تهران، درآمدهای سازمان ها و شرکت ها افزایش یابد. کاهش هزینه های غیرضرور و اصلاح ساختار تشکیلات بر اساس ماموریت های سازمانی از دیگر اولویت های بودجه سال آینده شهر است.

به گفته این مقام مسئول، از دیگر اتفاقات خوب بودجه 98، اصلاح ساختار و تشکیلات شهرداری تهران و ارائه لوایح بهای خدمات شهرداری تهران مطابق طرح تکلیف شهرداری تهران به ارائه جدول بهای خدمات در قالب لوایح و بودجه سنواتی مصوب شورای شهر تهران است.

قائم مقام معاونت برنامه ریزی و توسعه شهری شهرداری تهران از ارائه هرگونه جزئیات درباره رقم بودجه سال 98 شهرداری تهران خودداری کرد و گفت: اجازه دهید خروجی نهایی لایحه بودجه 98 نهایی گردد تا در زمان ارائه لایحه رقم دقیق بودجه اعلام گردد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران در مصاحبه ای با مهر برآورده نموده است که بودجه سال 98 شهرداری تهران سازمان ها و شرکتهای وابسته 20 درصد افزایش خواهد یافت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 خرداد 1398 بروزرسانی: 8 مرداد 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 1102

به "تشریح اولویت های بودجه 98 شهرداری تهران، اتمام پروژه های نیمه تمام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشریح اولویت های بودجه 98 شهرداری تهران، اتمام پروژه های نیمه تمام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید