تصادف مرگبار موتورسنگین با عابرپیاده

به گزارش راه ساری، رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران عظیم از تصادف مرگبار موتورسنگین با عابرپیاده در عظیمراه آزادگان اطلاع داد.

تصادف مرگبار موتورسنگین با عابرپیاده

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از خبرنگاران؛ سرهنگ احسان موُمنی با اعلام خبر تصادف مرگبار عابرپیاده با موتورسیکلت سنگین، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: مقارن ساعت 20:40 دقیقه شب گذشته، یک دستگاه موتورسیکلت سنگین حین حرکت در راستا شرق به غرب بزرگراه آزادگان، (لاین تندور روی پل رودخانه کن) با عابر پیاده ای که مشغول عبور از عرض بزرگراه بوده به شدت برخورد کرد.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب اضافه کرد: متأسفانه در این حادثه عابر پیاده بر اثر شدت ضربه وارده در محل حادثه فوت کرد.

وی با بیان اینکه خود راکب و ترک نشین موتورسیکلت نیز پس از برخورد با این عابر پیاده به شدت زمین خورده و هر دوی آنها مصدوم شدند، ادامه داد: بلافاصله تیم کارشناسی منطقه 26 پلیس راهور فاتب در صحنه حادثه حاضر شده و ضمن ایمن سازی محدوده تصادف نسبت به آنالیز علل و عوامل این حادثه اقدام کردند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در این حادثه برای عابرپیاده به علت عبور غیر مجاز از عرض بزرگراه و عدم استفاده از پل هوایی سهم تقصیر در نظر گرفته شد، اظهار داشت: عابران پیاده در هنگام عبور از عرض معابر حتماً از گذرگاه های عابر پیاده یا از پلهای هوایی عابر پیاده استفاده نمایند تا شاهد وقوع چنین حوادث تلخی در سطح معابر شهر تهران نباشیم.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 17 بهمن 1399 بروزرسانی: 17 بهمن 1399 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 13479

به "تصادف مرگبار موتورسنگین با عابرپیاده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصادف مرگبار موتورسنگین با عابرپیاده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید