تصویب قوانین ضد فساد برای مقابله با جولان مفسدان اقتصادی

به گزارش راه ساری، عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس با تدوین و تصویب قوانین ضد فساد راه را برای جولان مفسدان اقتصادی سد می کند.

تصویب قوانین ضد فساد برای مقابله با جولان مفسدان اقتصادی

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، علی کریمی فیروزجایی امروز گفت: مبارزه با مفسدان اقتصادی در هر جایگاه و مرتبه ای انقلاب را از خطرات مفسده انگیز محافظت می کند.

وی با اشاره به بیانات راهگشای رهبر معظم انقلاب در خصوص لزوم مبارزه با فساد اضافه کرد: این بیانات از عزم قاطع انقلاب در مقابله با مفسدان حکایت دارد، مجلس شورای اسلامی را در مقابله با پدیده شوم فساد اقتصادی نقش مهم و کلیدی دارد.

کریمی فیروزجایی یادآور شد: مجلس با تدوین و تصویب قوانین ضد فساد راه را برای جولان مفسدان اقتصادی سد می کند.

کننده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی شرح داد: با یاری کمیسیون های اقتصادی و قضایی مجلس قوانین کارآمد و اثربخش برای برخورد با مفسدان و یاری به دستگاه قضایی در این ارتباط تدوین می شود.

وی تلاش اخیر دستگاه قضایی را در رسیدگی عادلانه به پرونده های مفسدان گردن کلفت مایه دلگرمی مردم و نشانه سلامت کلیت نظام دانست و اضافه کرد: انقلاب اسلامی در ذات خود هیچ فسادی را برنمی تابد و از این رو برخورد با مفسدان اهمیت حیاتی دارد.

کریمی فیروزجایی با تجلیل از عملکرد انقلابی دستگاه قضایی گفت: همه قوای کشور باید با بسترسازی برای کاهش جرم در کشور قوه قضائیه را در ایفای رسالت خطیر خود یاری کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 10159

به "تصویب قوانین ضد فساد برای مقابله با جولان مفسدان اقتصادی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصویب قوانین ضد فساد برای مقابله با جولان مفسدان اقتصادی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید