تقی زاده: پرسپولیس و استقلال را امروز واگذار کنیم بهتر از فردا است

به گزارش راه ساری، معاون وزیر ورزش یک بار دیگر بر واگذاری هر چه سریعتر دو باشگاه پرسپولیس و استقلال تاکید نمود.

تقی زاده: پرسپولیس و استقلال را امروز واگذار کنیم بهتر از فردا است

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، جمشید تقی زاده در حاشیه مراسم تجلیل از بزرگان پزشکی ورزشی گفت: تدابیری در شورای معاونان وزارت ورزش اتخاذ شده که یک مرکز پزشکی قدرتمند داشته باشیم و خواسته های ورزشکاران در آن اجرا گردد. وزیر ورزش نیز پیگیر این موضوع است که این مرکز پزشکی تاسیس گردد.

وی درباره آخرین شرایط خصوصی سازی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال گفت: دغدغه ما و وزیر ورزش این است که این واگذاری هر چه زودتر انجام گردد و اگر امروز صورت بگیرد بهتر از فردا است. ما 19 جلسه تا به امروز درخصوص واگذاری این دو باشگاه داشته ایم و سعی بر آن بوده که موانع موجود رفع گردد.

معاون پارلمانی، حقوقی و استان های وزارت ورزش و جوانان درباره ساختمان این دوباشگاه عنوان نمود: این دو ساختمان در زمان ریاست محمد دادکان به آنها داده شد که پول نیمی از آنها را فدراسیون فوتبال و نیمی دیگر را خود باشگاه ها پرداخت نمایند. کوشش ما این است که این دو ساختمان به دو باشگاه پرسپولیس و استقلال منتقل گردد. ما همچنین اوایل ماه آینده آخرین مجمع پرسپولیس و استقلال در سال 98 را برگزار می کنیم تا هر دوی آنها به سمت قیمت گذاری برند بروند و تا خاتمه سال نیز امیدواریم مقدمات واگذاری آنها صورت بگیرد. البته باید روی اهلیت خریداران کار گردد.

تقی زاده در خاتمه گفت: کوشش ما این است که تا خاتمه سال مقدمات واگذاری انجام گردد و درخصوص بدهی اقتصادی نیز سازمان حسابرسی در حال آنالیز موضوع است.

واحدی: واحدی: وبسایت خبری، تفریحی و سرگرمی

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 7239

به "تقی زاده: پرسپولیس و استقلال را امروز واگذار کنیم بهتر از فردا است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقی زاده: پرسپولیس و استقلال را امروز واگذار کنیم بهتر از فردا است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید