تلفن همراه در مناطق زلزله زده پایدار است

به گزارش راه ساری، در پی زلزله 5.9 ریشتری جمعه 17 آبان ماه در مناطق وسیعی در شمال غرب کشور رخ داد مهرداد ترابیان مدیر کل دفتر هماهنگی امور استان ها در صفحه کابری خود در توئیتر از وضعیت طبیعی ارتباطات در این استان خبر داد.

تلفن همراه در مناطق زلزله زده پایدار است

به گزارش ایران ترابیان گفت: از بامداد امروز در حال پیگیری وضعیت ارتباطات در مناطق زلزله زده استان آذربایجان شرقی بودم، وضعیت ارتباطات طبیعی است. البته آسیبهای جزیی به برخی تجهیزات مخابراتی وارد شده بود که تا عصر امروز تعمیر شد.

از سوی دیگر شبکه های اپراتور اول و دوم تلفن همراه نیز از پایدار و نرمال بودن وضعیت ارتباطات در مناطق زلزله زده شمال غرب کشور خبر دادند.

اپراتور اول تلفن همراه اعلام کرد شبکه این اپراتور آسیبی ندیده و بدون هیچ گونه قطعی و با پایداری کامل و به صورت نرمال در حال خدمت رسانی به مشترکان و انتقال ترافیک ارتباطی در آن مناطق است و به مشترکان خدمت رسانی می کند.

این اپراتور افزود: در اولین دقایق پس از وقوع زلزله، کمیته بحران تشکیل و تصمیمات لازم جهت برقراری ارتباط هر چه بهتر در مناطق زلزله زده گرفته شد.

همچنین ستاد بحران اپراتور دوم تلفن همراه نیز اعلام کرد شبکه این اپراتور به صورت مداوم بدون هیچ گونه قطعی و با پایداری کامل در حال خدمت رسانی به مشترکان و انتقال ترافیک ارتباطی استان است.

این دو اپراتور اول همچنین تاکید کردندهمچون سال های گذشته آمادگی دارند باتوجه به شبکه گسترده خود از طریق رومینگ ملی پذیرای مشترکان سایر اپراتورها در این مناطق باشند.

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 8 دی 1398 بروزرسانی: 8 مرداد 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 6450

به "تلفن همراه در مناطق زلزله زده پایدار است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تلفن همراه در مناطق زلزله زده پایدار است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید