تمدید ثبت نام آزمون کاردانی نظام جدید فنی وحرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی

به گزارش راه ساری، سازمان سنجش آموزش کشور طی اطلاعیه ای از تمدید مهلت ثبت نام آزمون کاردانی نظام جدید فنی وحرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی سال 1399 اطلاع داد.

تمدید ثبت نام آزمون کاردانی نظام جدید فنی وحرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از سازمان سنجش آموزش کشور، پیرو اطلاعیه مورخ 11 خرداد 1399 بدینوسیله به اطلاع متقاضیان ثبت نام و شرکت در آزمون دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی سال 1399 می رساند، به منظور فراهم کردن تسهیلات برای آن دسته از داوطلبانی که تا این تاریخ18 خرداد 99 برای ثبت نام اقدام نموده اند، ترتیبی اتخاذ شده است که بتوانند تا روز چهارشنبه مورخ 21 خرداد 99 نسبت به ثبت نام و یا ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.

لذا تمام متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد احتیاج، به پایگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت نام در آزمون مذکور اقدام نمایند.

آن دسته از داوطلبانی که قبلاً ثبت نام خود را تکمیل و کد رهگیری ثبت نام دریافت نموده اند نیز می توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به مشاهده و یا ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام نمایند.

انتهای پیغام/

آسیا رو: سفر به آسیا، جنوب شرقی آسیا، آسای مرکزی و خاورمیانه

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 9906

به "تمدید ثبت نام آزمون کاردانی نظام جدید فنی وحرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمدید ثبت نام آزمون کاردانی نظام جدید فنی وحرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید