تنش در روابط سرخیو راموس با مدیران و بازیکنان رئال مادرید

به گزارش راه ساری، یک رسانه اسپانیایی مدعی شده است که درخواست اخیر کاپیتان کهکشانی ها از مدیران این تیم، باعث افزایش نارضایتی های مدیران باشگاه از او شده است.

تنش در روابط سرخیو راموس با مدیران و بازیکنان رئال مادرید

به گزارش خبرنگاران و به نقل از نشریه اسپورت اسپانیا، به نظر می رسد که مسائل موجود در باشگاه رئال مادرید روبه به افزایش است. شب گذشته (سه شنبه) برنامه چیرینگیتو در تلویزیون اسپانیا از وجود بعضی مسائل پشت پرده در روابط میان راموس و مدیران باشگاه اطلاع داد.

طبق ادعای این برنامه، درخواست راموس برای افزایش حقوقش از 10 میلیون یوروی فعلی به 18 میلیون یورو به مذاق مسئولان باشگاه خوش نیامده است به خصوص که کاپیتان کهکشانی ها در حال حاضر 33 سال سن دارد و در خاتمه قرارداد فعلی اش یعنی سال 2021، 35 ساله خواهد بود.

دلیل نارضایتی دیگر باشگاه از راموس که ظاهراً عملکرد ضعیف او در رهبری خط دفاعی تیم در فصل جاری بود که گویا نارضایتی گروهی از بازیکنان تیم را هم در پی داشته است. اظهارات منفی راموس پس از اخراج خولن لوپتگی از سرمربیگری رئال مادرید درباره احتمال روی کار آمدن آنتونیو کونته هم مورد دیگری بوده که نارضایتی مسئولان باشگاه را از کاپیتان آندلسی شان به همراه داشته است.

چیرینگیتو در خاتمه به تیره شدن روابط راموس با بعضی دیگر از اعضای تیم در رختکن تیم هم پرده برداشته و مدعی شده است که حرکت خشن چندی پیش او روی هم تیمی اش رگیلون در یکی از جلسات تمرینی رئال مادرید، سبب شده که گروهی از بازیکنان تیم دیگر مانند گذشته برای مدافع میانی اسپانیایی تیم احترام قائل نباشند، از جمله ایسکو که ظاهراً حتی با راموس صحبت هم نمی کند.

مجله زیتوا: مجله زیتوا | مجله خبری ایران و جهان پیرامون

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 1151

به "تنش در روابط سرخیو راموس با مدیران و بازیکنان رئال مادرید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تنش در روابط سرخیو راموس با مدیران و بازیکنان رئال مادرید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید