توزیع واکسن 3 مرحله ای کرونا در پکن

به گزارش راه ساری، مقامات چین 10 مارس مجوز اضطراری این واکسن سه دُزی را تایید کردند و بسیاری از ساکنان استان های آنهویی و هوبئی آن را دریافت نموده اند.

توزیع واکسن 3 مرحله ای کرونا در پکن

واکسن چینی کروناویروس که در سه مرحله تزریق می گردد در دسترس ساکنان پکن نهاده شد.

به گزارش ایسنا، واکسن پروتئین نوترکیب ساخته شده در چین که ضروری است در سه مرحله تزریق گردد در پکن در دسترس نهاده شده است.

مقامات چین 10 مارس مجوز اضطراری این واکسن سه دُزی را تایید کردند و بسیاری از ساکنان استان های آنهویی و هوبئی آن را دریافت نموده اند.

نتایج آزمایشات فاز 2 این واکسن که شامل افراد بین 18 تا 59 سال بود، نشان داد که در 83 درصد از داوطلبان پس از دریافت دو دُز واکسن آنتی بادی خنثی کننده و در 97 درصد پس از دریافت سه دُز، آنتی بادی خنثی کننده فراوری شد.

آزمایشات اولیه این واکسن در بین افراد 60 ساله و بالاتر انجام گرفته که نشان می دهد میزان تبدیل آنتی بادی های خنثی کننده پس از تزریق سه دُز به 95 درصد رسیده و هیچ واکنش جانبی جدی ناشی از واکسیناسیون مشاهده نشده است.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری شینهوا، سطح آنتی بادی خنثی کننده ایجاد شده به وسیله این واکسن با سایر واکسن های پروتئین نوترکیب کووید-19 و واکسن های mRNA در سطح دنیا قابل مقایسه است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 19 تیر 1400 بروزرسانی: 8 مرداد 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 14218

به "توزیع واکسن 3 مرحله ای کرونا در پکن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توزیع واکسن 3 مرحله ای کرونا در پکن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید