توزیع 20 هزار بسته بهداشتی در استان اردبیل

به گزارش راه ساری، خبرنگاران/اردبیل دادستان استان اردبیل از توزیع 20 هزار بسته بهداشتی از امروز در استان اردبیل اطلاع داد.

توزیع 20 هزار بسته بهداشتی در استان اردبیل

سید عبدالله طباطبایی 14 اسفند در بازدید از مراکز فراوری مواد و اقلام بهداشتی اردبیل در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی ورود جدی دادستانی مرکز استان و بازدیدهای اجرا شده از مراکز فراوریی اقلام و مواد بهداشتی و با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف استان از امروز توزیع 20 هزار بسته بهداشتی در استان آغاز شد.

وی اعلام کرد: این 20 هزار بسته بهداشتی متشکل از محلول ضدعفونی کننده، ماسک و پد الکی است که توسط مراکز فراوریی با همکاری سازمان صمت استان آماده شده است که در حال بارگیری و تحویل به داروخانههای استان است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل استان اردبیل ادامه داد: با پیگیریهای اجرا شده دستگاه قضایی استان و افزایش تعداد مراکز فراوریی مواد و اقلام بهداشتی مورد احتیاج مردم در استان، شاهد برطرف شدن کمبودهای موجود خواهیم بود.

طباطبایی با اشاره به اتمام ضرب العجل دادستانی مرکز استان به دستگاههای مرتبط برای برطرف کمبود مواد و اقلام بهداشتی در استان، توضیح داد:در این مدت عملکرد دستگاههای مرتبط با بیماری کرونا در استان زیر ذره بین دستگاه قضایی بوده است و این امر مهم ادامه خواهد داشت.

وی با قدرانی از عملکرد مطلوب سازمان صنعت،معدن وتجارت و اتاق اصناف و مراکز فراوریی استان در برطرف کمبودهای بازار استان،گفت: تا به امروز 20 هزار محلول ضدعفونی کننده زیر نظر دادستانی استان در داروخانههای استان توزیع شده است.

به گزارش خبرنگاران، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل با بیان اینکه دستگاه قضایی استان از همان لحظات اول شیوع بیماری کرونا در استان برای برطرف کمبودها و نظارت بر مراکز درمانی و داروخانههای استان ورود نموده است.

به گفته وی تا نابودی کامل ویروس کرونا برای احقاق حقوق مردم و حل مسائل موجود در کنار مردم استان خواهیم بود.

تور مالزی: تور مالزی ارزان، تور لحظه آخری مالزی، تور مالزی نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان مالزی را از ما بخواهید.

خیمه نیوز: با مجله اخبار شامگاهی خیمه نیوز همراه شوید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 8465

به "توزیع 20 هزار بسته بهداشتی در استان اردبیل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توزیع 20 هزار بسته بهداشتی در استان اردبیل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید