جلالی: از طرفداران نساجی می خواهم بین بازیکنان فرق نگذارند، فولاد در بهترین وضعیتش قرار گرفته است

به گزارش راه ساری، سرمربی تیم فوتبال نساجی قائمشهر بازی با تیم فولاد را یک چالش جدی برای شاگردانش می داند و معتقد است حریف در بهترین وضعیتش قرار گرفته است.

جلالی: از طرفداران نساجی می خواهم بین بازیکنان فرق نگذارند، فولاد در بهترین وضعیتش قرار گرفته است

به گزارش خبرنگاران از قائمشهر، مجید جلالی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل فولاد خوزستان گفت: ما از نظر تمرینی شرایط خوبی داشتیم و در زمانی می خواهیم با فولاد بازی کنیم که این تیم در بهترین وضعیت خودش واقع شده است و از 4 بازی 10 امتیاز گرفته است. این موضوع نشان می دهد در وضعیت خیلی خوبی است و برای ما یک چالش خیلی جدی خواهد بود. مخصوصا در چنین شرایطی ما و همه بازیکنان مان باید اثبات کنیم که توان مقابله با این چالش ها را داریم و مطمئنم که فردا در کنار طرفداران پرشمار مان که مطمئنم یک جای خالی هم در ورزشگاه نخواهد بود از آغاز بازی یک تیم پرتوان خواهیم بود، با علم به این موضوع که می دانیم چه بازی سختی خواهد بود و انشالله سربلند از این بازی بیرون خواهیم آمد.

وی درباره میزان آمادگی محمد عباس زاده مطرح کرد: از زمانی که من به نساجی آمدم، عباس زاده تنها نیمی از یک جلسه تمرینی را با تیم بوده، وقتی بازیکنی حدود 3 ماه آسیب دیده باشد نمی توانیم او را با یک هفته تمرین یا یک جلسه به شرایط مسابقه برسانیم. ما از این بازیکن باید مراقبت کنیم تا این آسیب دیدگی مجددا برنگردد و زمانی باید به شرایط مسابقه برسد که کاملا مطمئن باشیم. پزشک و بدنساز تیم هم برای عباس زاده برنامه ریزی نموده اند تا هرچه زودتر به شرایط مسابقه برسد.

سرمربی تیم فوتبال نساجی درباره این موضوع که در بازی های گذشته امتیازات زیادی با خطا و اشتباهات بازیکنان از دست رفته است و آیا این موضوع در بازی های آینده اتفاق می افتد، مطرح کرد: این یک اتفاق است و در لحظه رخ می دهد، بازیکن ما در آن لحظه می خواست توپ را کنترل کند و بازیکن حریف را ندید و تصمیم داور یک تصمیم سختگیرانه است. این مسائل اتفاقاتی است که در یک لحظه رخ می دهد و متاسفانه در آن صحنه آن رخ داد و تیم ما آسیب دید. جلالی درباره شایعاتی که درباره حضور بازیکن ازبکستانی در نساجی مطرح شده است، گفت: من تقریبا از اولین روزی که به نساجی آمدم درباره این بازیکن موکدا با باشگاه صحبت کردم و خیلی پیگیر شده ام ولی ظاهرا کارش درست نشده است. شما می توانید از باشگاه سوال کنید. وی ادامه داد: من می خواهم به همه طرفداران مان بگویم که بازیکنان به شدت احتیاجمند حمایت و حضورشان در ورزشگاه هستند و می توانند از حضور طرفداران انرژی مضاعف بگیرند. ما در بازی های خانگی مان به حمایت طرفداران احتیاج داریم چون در نیم فصل دوم بازی های سنگین و سختی در زمین خودمان خواهیم داشت، انشالله در کنار هم می توانیم روزهای خوب و امیدوارنماینده ای در ورزشگاه خانگی مان داشته باشیم. سرمربی تیم فوتبال نساجی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه دلیل فیکس بازی نکردن نظری چیست؟ مطرح کرد: ببینید زمانی که من به نساجی آمدم، نظری آسیب دیده بود و آرام آرام تمریناتش را آغاز نموده و به مرور شرایط بهتری پیدا نموده است. وی در دقایقی که بازی نموده، تاثیرگذار بوده است. شما می بینید که تک تک بچه های ما کوشش می نمایند. من بازی با پارس جنوبی را چندین بار نگاه کردم و ناراحت شدم ولی بیشتر به بچه های تیم دلگرم می شدم. من از شما و همه طرفداران می خواهم که بین بچه های تیم فرقی قائل نشوید، چون همه خوب و احتیاجمند حمایت روحی هستند. وقتی تیمی از لیگ یک به لیگ برتر می آید احتیاج به زمان دارد تا شخصیتش قوی گردد ولی ما با حمایت هایی که صورت می گیرد، می توانیم زمان را کوتاه کنیم. بچه های ما فوق العاده هستند و همه را خرسند خواهند کرد.

مجله سرگرمی: مجله سرگرمی، تفریحی و گردشگری

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 1450

به "جلالی: از طرفداران نساجی می خواهم بین بازیکنان فرق نگذارند، فولاد در بهترین وضعیتش قرار گرفته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلالی: از طرفداران نساجی می خواهم بین بازیکنان فرق نگذارند، فولاد در بهترین وضعیتش قرار گرفته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید