حمایت بازار شهرستان از اقدامات عمرانی سید مجتبی حکیم شهردار بابل

به گزارش راه ساری، خبرگزاری خبرنگاران- لعلی رییس اتاق اصناف بابل: اقدامات شایسته شهردار بابل در زمینه عمرانی و توسعه شهری قابل تقدیر ومورد حمایت بازاریان است .

حمایت بازار شهرستان از اقدامات عمرانی سید مجتبی حکیم شهردار بابل

جهت دریافت خدمات پتینه کار با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش خبرنگارخبرنگاراندفترمازندران درشهرستان بابل، حسین لعلی رییس اصناف بابل با حضور در شهرداری با سید مجتبی حکیم شهردار بابل ملاقات و گفت و گو کرد .

دراین ملاقات، حسین لعلی با اشاره به اینکه در دوره آقای حکیم اقدامات بسیارارزشمندی در شهر بابل صورت گرفته است از حمایت بازار بابل از اقدامات عمرانی شهردار بابل خبرداد .

وی با اشاره به اینکه عملکرد خوب شهردار بابل دراین مدت بر کسی پوشیده نیست، اضافه کرد: مردم از اقدامات خوبی که در طی دوسال گذشته در شهرداری بابل صورت گرفته است رضایت دارند .

لعلی اجرای پروژه های عظیم شهری را نشان از تخصص و نگاه بلند سید مجتبی حکیم شهردار بابل در حوزه عمرانی برشمرد و گفت: با توجه به ساماندهی و زیباسازی مرکز بابل که به رنگ و بوی خاصی به چهره شهر داده است خواهان همکاری بیشتر شهرداری و اتاق اصناف بابل شد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 13 بهمن 1399 بروزرسانی: 13 بهمن 1399 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 13396

به "حمایت بازار شهرستان از اقدامات عمرانی سید مجتبی حکیم شهردار بابل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت بازار شهرستان از اقدامات عمرانی سید مجتبی حکیم شهردار بابل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید