خبرنگاران آخرین محدودیت های کرونایی خوزستان در شرایط آبی اعلام شد

به گزارش راه ساری، اهواز - خبرنگاران - سخنگوی ستاد مدیریت بیماری کرونا در خوزستان با اشاره به آخرین شرایط محدودیت های کرونایی در خوزستان گفت: شرایط خوزستان آبی است، محدودیت جدیدی نسبت به هفته گذشته اعلام نشده است و مشاغل و اصناف چهارگانه منعی برای فعالیت ندارند.

خبرنگاران آخرین محدودیت های کرونایی خوزستان در شرایط آبی اعلام شد

رضا نجاتی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران گفت: محدودیت ها و دستورالعملهای کرونایی که از هفته گذشته در استان اعمال شده تا شنبه هفته آینده در سراسر استان برقرار خواهد بود و اصناف و مشاغل چهارگانه با رعایت پروتکل های بهداشتی مجاز به فعالیت هستند.

وی با بیان این که اداره ها در سراسر استان با ظرفیت 2 سوم کارکنان در محل کار و یک سوم به صورت دورکاری فعالیت داشته باشند اعلام کرد: ساعت کاری اداری در اهواز از ساعت 8:30 تا 13:30 و سایر شهرستان های استان از ساعت 8:30 تا 14:30 است.

وی گفت: البته این کاهش ساعت اداری مربوط به مدیریت مصرف سوخت است همچنین دستگاه های ضروری از جمله بانکها با ظرفیت صد در صد کارکنان فعالیت می نمایند.

سخنگوی ستاد کرونا در استان ادامه داد: تردد بین شهرستان ها بلامانع بوده اما ممنوعیت تردد درون شهری از ساعت 21 تا چهار صبح کماکان برقرار خواهد بود و برگزاری مراسم های مختلف همچون عروسی و ترحیم با جمعیت بالا ممنوع است.

منبع: ایرنا
انتشار: 27 بهمن 1399 بروزرسانی: 27 بهمن 1399 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 13659

به "خبرنگاران آخرین محدودیت های کرونایی خوزستان در شرایط آبی اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران آخرین محدودیت های کرونایی خوزستان در شرایط آبی اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید