خبرنگاران استاندار آذربایجان شرقی میزان آمادگی بیمارستان های تبریز را آنالیز کرد

به گزارش راه ساری، تبریز - خبرنگاران - استاندار آذربایجان شرقی به منظور ارزیابی امکانات، تجهیزات و میزان آمادگی مراکز درمانی برای مقابله با شیوع بیماری های حاد تنفسی و ویروس کرونا، به صورت سرزده از سه بیمارستان در شهر تبریز بازدید کرد.

خبرنگاران استاندار آذربایجان شرقی میزان آمادگی بیمارستان های تبریز را آنالیز کرد

محمدرضا پورمحمدی ظهر امروز (دوشنبه) در بازدید از بخش های مختلف بیمارستان های امام رضا(ع)، الزهراء(س) و سینا در تبریز، از فرایند فعالیت ها و میزان آمادگی این مراکز برای مقابله با بیماری حاد تنفسی اطلاع یافت.

وی در حاشیه این بازدید با بیان اینکه خوشبختانه تا به امروز هیچ مورد قطعی از ابتلا به ویروس کرونا در استان گزارش نشده است، اضافه کرد: به رغم این موضوع آمادگی کامل در استان وجود دارد و در بیمارستان های امام رضا(ع) و سینا، بخش های ایزوله به منظور پذیرش افراد مشکوک یا مبتلا به ویروس کرونا پیش بینی شده است.

پورمحمدی اضافه کرد: بیمارستان الزهراء(س) نیز در حالت آماده باش کامل واقع شده است و جای هیچ گونه نگرانی برای شهفرایندان وجود ندارد.

وی همچنین از همه شهفرایندان خواست تا ضمن رعایت اصول بهداشتی و توصیه های پزشکان و متخصصان، آرامش خود را حفظ نمایند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز و مدیران بیمارستان های یادشده نیز درخصوص اقدامات انجام یافته و میزان آمادگی مراکز درمانی برای مقابله با شیوع بیماری حاد تنفسی توضیحات لازم را ارائه کردند.

بیمارستان های سینا و امام رضا (ع) در تبریز به عنوان ارائه دهنده خدمت به بیماران مبتلا به کروناویروس از سوی سازمان نظام پزشکی معین شده اند.

بالی: سفر به جزیره ای شگفت انگیز در اندونزی

منبع: ایرنا
انتشار: 20 شهریور 1400 بروزرسانی: 20 شهریور 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 8197

به "خبرنگاران استاندار آذربایجان شرقی میزان آمادگی بیمارستان های تبریز را آنالیز کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران استاندار آذربایجان شرقی میزان آمادگی بیمارستان های تبریز را آنالیز کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید