خبرنگاران امام خمینی (ره) انقلابی بیادماندنی در تاریخ سیاسی و اجتماعی دنیا خلق کرد

به گزارش راه ساری، اهواز - خبرنگاران - فرماندار اهواز گفت: امام(ره) در طول عمر با عزت خود، کوشش بسیار و سختی های فراوانی برای احقاق حق مسلمین و مقابله با ظلم و جور انجام داد و توانست با کمک ملت، انقلابی بیادماندنی در تاریخ سیاسی و اجتماعی دنیا خلق کند.

خبرنگاران امام خمینی (ره) انقلابی بیادماندنی در تاریخ سیاسی و اجتماعی دنیا خلق کرد

به گزارش خبرنگاران جمال عالمی نیسی در پیامی به مناسبت سالگرد رحلت امام(ره) و قیام 15 خرداد گفت: 14 خرداد ماه، سالروز عروج ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) است، مردی که توانست با کمک مردم، ظلم رژیم پهلوی را سرنگون کند و حق و عدالت خواهی را برای مردم به ارمغان بیاورد.

وی اضافه کرد: در سیره رفتار و شخصیت اجتماعی امام خمینی (ره)، بیداری، آگاهی و گام نهادن در جهت نبوی و و پیروی از اولیاء خداوند به عنوان یک اصل، همواره مورد تاکید و موضوع قرار داشت.

فرماندار اهواز گفت: او با آرامش و با بدرقه دهها میلیونی در روز تاریخی 14 خرداد به لقاء الله پیوست، روزی که دنیا مبهوت شکوه این مرد عارف در بین مردم شد، 14 خرداد روزی است که ایران اسلامی برای همواره داغدار از دست دادن امام قلب ها شد.

وی ضمن تسلیت به مناسبت سی و یکمین سالگرد رحلت جانگداز معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و پاسداشت شهدای قیام 15 خرداد 42 گفت: قیام 15 خرداد نقطه عطفی در پیروزی انقلاب اسلامی بود و این روز هیچ گاه فراموش نخواهد شد.

عالمی نیسی اضافه کرد: ملت ایران همواره بر روح پر فتوح امام شهدا، خمینی کبیر و همه شهیدان راه اسلام و میهن درود فراوان می فرستد و انشالله بتوانیم در جهت آن امام همام و شهدا گام برداریم.

بالی: سفر به جزیره ای شگفت انگیز در اندونزی

منبع: ایرنا
انتشار: 15 شهریور 1400 بروزرسانی: 15 شهریور 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 9709

به "خبرنگاران امام خمینی (ره) انقلابی بیادماندنی در تاریخ سیاسی و اجتماعی دنیا خلق کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران امام خمینی (ره) انقلابی بیادماندنی در تاریخ سیاسی و اجتماعی دنیا خلق کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید