خبرنگاران تاکید فرماندار اسلامشهر بر رسیدگی به شرایط مجتمع 980 واحدی جانبازان

به گزارش راه ساری، تهران- خبرنگاران- فرماندار شهرستان اسلامشهر بر ضرورت رسیدگی به شرایط مجتمع مسکونی 980 واحدی جانبازان شهرک قائمیه تاکید کرد.

خبرنگاران تاکید فرماندار اسلامشهر بر رسیدگی به شرایط مجتمع 980 واحدی جانبازان

به گزارش خبرنگاران مسعود مرسلپور روز پنجشنبه در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت این شهرستان به شرایط نامناسب مجتمع مسکونی جانبازان قائمیه اشاره کرد و افزود: بخش عمده ساکنان این مجموعه را جانبازان تشکیل می دهند و پیگیری های مستمری در طول یکسال ونیم گذشته از اداره کل مسکن و شهرسازی استان تهران و اسلامشهر اجرا شده اما اقدام قابل قبولی انجام نشده است.

وی ادامه داد: در زمینه مسائل ایثارگران با مواردی از جمله کمبود اشتغال آنها و فرزندانشان و همچنین مسائلی در حوزه بهداشت و درمان مواجهیم که در این زمینه کارگروه های ویژه برای پیگیری مستمر این موضوعات تشکیل می شود.

فرماندار شهرستان اسلامشهر شرح داد: هر کدام از ما وقتی با خواسته به حق ایثارگری روبه رو می شویم که در راه حفظ دین و کشور خود چندین سال درد و عوارض ناشی از مجروحیت و جانبازی را همراه دارد نباید پاسخ منفی بدهیم و اگر جرأت نداریم مسئولیت نپذیریم.

مرسلپور تأکید کرد: به خانواده های معظم شهدا، ایثارگر و آزاده نگاه اداری نداشته باشیم و بدانیم حضور این افراد در جبهه های ایثار و شهادت برای کسب ناز و نعمت بعدی نبود و الان در کوران زندگی با ما روبه رو هستند.

وی گفت: ما مسئولان به برکت همین شهدا و ایثارگری ها در رفاه نسبی قرار داریم و جایز نیست اکنون که خانواده های آنان به ما نیاز دارند با رفتارهایمان آنان را برنجانیم.

شهرستان اسلامشهر با حدود 800 هزار نفر در غرب استان تهران واقع است.

منبع: ایرنا
انتشار: 14 مهر 1399 بروزرسانی: 14 مهر 1399 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 11150

به "خبرنگاران تاکید فرماندار اسلامشهر بر رسیدگی به شرایط مجتمع 980 واحدی جانبازان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تاکید فرماندار اسلامشهر بر رسیدگی به شرایط مجتمع 980 واحدی جانبازان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید