خبرنگاران هر شلیک تروریستی خیانت مضاعف به مردم کردستان است

به گزارش راه ساری، سنندج - خبرنگاران - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان گفت: هر حادثه تروریستی در استان خیانت مضاعفی در حق مردم است چرا که خناسان حق حیات را سلب و به توسعه استان هم ضربه می زنند.

خبرنگاران هر شلیک تروریستی خیانت مضاعف به مردم کردستان است

بهرام نصرااللهی زاده روز پنجشنبه در نشست اعضای اتاق رسانه اطلاع رسانی مقابله با بیماری کرونا در استان، شهادت سه نفر از پاسداران مدافع میهن و خدمتگزاران عرصه امنیت را به مردم استان و همرزمان شهدا تسلیت گفت و از آن به عنوان ضایعه تلخ و دردناک نام برد.

وی با بیان اینکه این جنایت، خیانت مضاعفی در حق مردم استان کردستان است، افزود: خناسان با هر شلیک تروریستی حق حیات را گرفته و وجهه استان را از نظر امنیتی خدشه دار و توسعه و رشد و آبادانی را هدف قرار می دهند.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان از این تروریست ها به عنوان گروه بزدلی نام برد که نمی تواند به امنیت پایدار ضربه بزند ولی در حوزه توسعه، با مردد کردن سرمایه گذاران، خیانت مضاعفی در حق مردم استان روا می دارند.

همه علیه کرونا

نصراللهی زاده در ادامه با اشاره به جانفشانی کادر درمان در روزهای شیوع کرونا در استان، گفت: این روزها همه کادر درمان از جان و سلامتی خود مایه گذاشتند و بدون شک این صحنه ها در تاریخ باقی می ماند.

وی با بیان اینکه پزشکان، پرستاران و کارکنان حوزه بهداشت و سلامت در معرض خطر بیشتری بودند و یک شهید هم تقدیم کردند، گفت: تلاش برای تامین سلامت جامعه از اقدامات عظیم و انسان محبت آمیز ای است که باید قدردان آن بود.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان با اشاره به اینکه حوزه تدارکات فعالیت های مالی در استان هم همت به خرج داد، یادآور شد: همه شاهد بودیم که استانی که در تهیه ماسک و الکل و مواد ضدعفونی هیچ سابقه ای نداشت توانست ملزومات مورد احتیاج را تامین کند و به به سوی بحران نرود.

وی به تلاش و تلاش حمایتی دولت، خیرین و نهادهای مختلف از جمله سپاه، بنیاد مستضعفان و دیگر ارگانها اشاره نمود و اضافه نمود: همهپای کار آمدند و جشنواره ای از احساس نوعدوستی رقم زدند و در این میان اقشار آسیب دیده از کرونا هم فراموش نشدند.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان عملکرد رسانه های استان در مواجهه با این بیماری را پیروز و خوب ارزیابی کرد و با قدردانی از اطلاع رسانی صحیح و به موقع در این زمینه، اضافه نمود: در روزهای نخست شیوع بیماری، شایعات بی اساس، نگرانی هایی را به جامعه تزریق نموده و بسیاری از اقدامات را زیر سوال برده بود که با راه اندازی اتاق رسانه، بار روانی جامعه کاسته شد.

نصراللهی زاده تاکید نمود: اقدام رسانه های استان در مقابله با بیماری کرونا از جمله کارهای بی نظیری بود که با احساس مسوولیت ویژه، کار حرفه ای انجام گرفت و هدف آن تامین مصلحت عمومی و ایجاد آرامش در جامعه با ارائه امارهای صحیح و مستند علوم پزشکی استان بود.

وی یادآور شد: با فعالیت اتاق رسانه، فضای عمومی جامعه به سمت اخبار واقعی پیش رفت و حتی فضای بازار مصرف کالا را هم با اطلاع رسانی به موقع، ساماندهی کرد تا مردم نگران شایعه کمبودها نباشند.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان با بیان اینکه، اطلاع رسانی درست موجب ایجاد حساسیت های بهداشتی در عین خودداری از تزریق نگرانی بی مورد شد، افزود: عملکرد پیروزی از مجموعه دستگاه های دولتی، بخش خصوصی، خیرین و اصحاب رسانه در زمینه بیماری کرونا شاهد بودیم که قدردان این دغدغه و احساس مسوولیت هستیم.

در این نشست از اعضای فعال اتاق رسانه استان قدردانی شد.

ویزارو: ویزای تضمینی شینگن، ویزای کانادا تضمینی

سلو بلاگ: محفلی برای هم اندیشی

منبع: ایرنا
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 9168

به "خبرنگاران هر شلیک تروریستی خیانت مضاعف به مردم کردستان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران هر شلیک تروریستی خیانت مضاعف به مردم کردستان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید