خبرنگاران چاقوکش متروی نیویورک بازداشت شد

به گزارش راه ساری، تهران- خبرنگاران- نیروهای پلیس نیویورک بامداد دوشنبه فردی که با چاقو در مترو 2 نفر را کشته و 2 نفر دیگر را زخمی نموده بود دستگیر کردند.

خبرنگاران چاقوکش متروی نیویورک بازداشت شد

به گزارش خبرنگاران از شبکه ان بی سی نیوز، اداره پلیس در بیانیه ای گفت، پلیس شهر نیویورک یک مرد را در ارتباط با یک سری چاقوکشی در مترو که منجر به کشته شدن 2نفر و زخمی شدن 2نفر دیگر گشت، دستگیر کرد.

پلیس می گوید، ریگوبرتو لوپز 21 ساله با 2 اتهام قتل درجه 2، دو اتهام سوء قصد منجر به قتل و یک فقره قتل درجه یک روبرو است.

مقامات قبل از دستگیری لوپز گفتند که نیروهای پلیس حوالی ساعت 11:20 صبح آدینه به ایستگاه مترو فورت واشنگتن فراخوانده شدند و مرد 67 ساله ای را دیدند که با چاقو زخمی شده است.

ماموران همچنین پس از تماس دیگر حدود ساعت 11:30 آدینه شب در ایستگاهی درراک وی مردی را پیدا کردند که با ضربات چاقو از ناحیه صورت و گردن زخم شده بود.

چند ساعت بعد نیز یکی از کارمندان اداره حمل و نقل متروپولیتن زنی را دید که در قطار چاقو خورده است. این زن 44 ساله در بیمارستان درگذشت.

پلیس گفت: مرد دیگری 43 ساله در ایستگاه فورت واشنگتن که با ضربات چاقو زخمی شده بود در همان زمان پیدا شد. وی به پلیس گفت که توسط شخصی ناشناس مورد حمله قرار گرفته است. پلیس گفت که هر چهار نفر که مورد حمله قرار گرفتند بی خانمان هستند.

منبع: ایرنا
انتشار: 23 اسفند 1399 بروزرسانی: 23 اسفند 1399 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 14110

به "خبرنگاران چاقوکش متروی نیویورک بازداشت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران چاقوکش متروی نیویورک بازداشت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید