خبرنگاران 780 نفر اراذل و اوباش در فارس دستگیر شدند

به گزارش راه ساری، شیراز-خبرنگاران-فرمانده نیروی انتظامی استان فارس، گفت: در اجرای طرح تامین امنیت شھروندان، از ابتدای سال 99 تا به امروز 780 نفر اراذل و اوباش در این استان دستگیر شدند.

خبرنگاران 780 نفر اراذل و اوباش در فارس دستگیر شدند

سردار رھام بخش حبیبی، پنجشنبه افزود: اخلال در نظم عمومی، قدرت نمایی، درگیری، تھدید با سلاح سرد و گرم، عربده کشی، ایجاد رعب و وحشت، ضرب و شتم، زورگیری، سرقت به عنف و مسلحانه و گردنکشی در صفحات فضای مجازی در سوابق این مجرمان به چشم می خورد.

به گفته وی، در بازرسی از مخفیگاه این مجرمان، بیش از 100 تیغه انواع سلاح سرد از نوع قمه، ساطور، تبر و ... کشف شده است.

فرمانده نیروی انتظامی استان فارس گفت: همچنین قرارگاه تاکتیکی مبارزه با اراذل و اوباش با هدف مقابله با اعمال مجرمانه از قبیل تظاهر مستانه، اخلال در نظم عمومی، تیراندازی، چاقوکشی، عربده کشی، نزاع و درگیری، قدرت نمایی و تشدید و تسریع در برخورد با اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت به ویژه در صحنه جرم، از امردادماه 99 در استان فارس فعال و راه اندازی شده است.

حبیبی، افزود:امنیت شھروندان خط قرمز پلیس است از این رو تحرکات اراذل و اوباش توسط پلیس این استان رصد می شود و برابر قانون با آنان به شدت برخورد خواهد شد.

این مقام انتظامی ادامه داد: همچنین در چارچوب طرح ارتقای امنیت اجتماعی و مقابله با فروشندگان سلاح سرد، در بازدید از 35 واحد صنفی در این استان، یک ھزار و 400 تیغه انواع سلاح سرد از نوع ساطور، قمه، دشنه، تبر و...کشف شد و در پیوند با این سلاح ها هشت نفر نیز دستگیر و به مرجع قضایی تحویل داده شدند.

آسیا رو: سفر به آسیا، جنوب شرقی آسیا، آسای مرکزی و خاورمیانه

منبع: ایرنا
انتشار: 6 شهریور 1400 بروزرسانی: 6 شهریور 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 11811

به "خبرنگاران 780 نفر اراذل و اوباش در فارس دستگیر شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 780 نفر اراذل و اوباش در فارس دستگیر شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید