خودکفایی در تجهیزات صنعت نفت و حفاری با وجود تحریم ها

به گزارش راه ساری، مدیر فروش شرکت همگام صنعت گفت: سانتریفیوژ دکانترهای ساخت این شرکت باوجود تحریم ها، در شرکت های صنایع حفاری و پتروشیمی با عملکردی مطلوب در حال بهره برداری هستند.

خودکفایی در تجهیزات صنعت نفت و حفاری با وجود تحریم ها

کیوان فدایی، در حاشیه بیست وپنجمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، در گفت وگو با خبرنگار شانا، با بیان اینکه شرکت همگام صنعت در سال 86 به منظور طراحی، ساخت و تأمین قطعات و تجهیزات صنعتی، به ویژه صنایع مرتبط با شرکت های نفت، گاز و پتروشیمی تأسیس شده است، گفت: این شرکت با تکیه بر تجربه نیروهای متخصص داخلی تحصیلنموده دانشگاه های معتبر کشور و بهره گیری از دانش فنی مهندسی معکوس، تا به امروز توانسته فعالیت های گسترده و پیروزی همسو با خودکفایی صنایع کشور انجام دهد.

وی با تأکید بر اینکه دیدگاه بلندمدت این شرکت بر مبنای همگرایی با احتیاج کارفرمایان و بهره گیری از تجربه های گذشته با فناوری نو و نوآوری هاست، اضافه نمود: شرکت همگام صنعت با استفاده از نیروهای متخصص و به کارگیری فناوری های روزآمد مربوط، پیروز به ساخت و بومی سازی تجهیزات پیچیده مورد احتیاج صنایع نفت، گاز و پتروشیمی شده است.

مدیر فروش شرکت همگام صنعت ادامه داد: در سال های اخیر، این شرکت همسو با دستیابی به اهداف بلند خود و ساخت پیچیده ترین تجهیزات مورد احتیاج صنعت کشور، تجهیز سانتریفیوژ دکانتر را ساخته و بومی سازی نموده است. سانتریفیوژ دکانترهای ساخت این شرکت هم اکنون در شرکت های صنایع حفاری و پتروشیمی با عملکرد مطلوب در حال بهره برداری هستند.

فدایی مطرح کرد: این شرکت با توجه به دارا بودن قابلیت ها و توانمندی های خود، این امکان را دارد که براساس احتیاج مشتریان در حوزه تجهیزات سانتریفیوژ دکانتر، انواع پمپ سانتریفیوژ و کمپرسور، اقدام به طراحی و ساخت قطعات با بهترین کیفیت و در حداقل زمان ممکن کند.

وی اضافه نمود: این شرکت با برنامه ریزی های دقیق توانسته است کمترین آسیب را از تحریم ببیند که نمونه آن بومی سازی سانتریفیوژ دکانتر است، این شرکت همچنین برای صادرات محصولات خود به کشورهای منطقه برنامه هایی در حال انجام دارد.

مدیر فروش شرکت همگام صنعت فضای نمایشگاه سال جاری را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: نمایشگاه سال جاری می تواند فضایی مناسب برای گفتگو میان شرکت های معتبر داخلی در صنعت نفت کشور باشد.

بیست وپنجمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از ساعت 9 تا 17 دایر است و ششم بهمن ماه به کار خود خاتمه می دهد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 2 اسفند 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 13753

به "خودکفایی در تجهیزات صنعت نفت و حفاری با وجود تحریم ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خودکفایی در تجهیزات صنعت نفت و حفاری با وجود تحریم ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید