خوزستان، مجید جلالی: داور بازی را از حالت منصفانه خارج کرد، نیازی به عذرخواهی نداریم!

به گزارش راه ساری، مجید جلالی، سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: تمام کوشش مان را کردیم، اما خارج از انتظار ما کسی که قضاوت می کرد، بازی را از حالت منصفانه خارج کرد.

خوزستان، مجید جلالی: داور بازی را از حالت منصفانه خارج کرد، نیازی به عذرخواهی نداریم!

به گزارش خبرنگاران از مسجدسلیمان، مجید جلالی پس از تساوی 2 - 2 شاگردانش در بازی خارج از خانه مقابل نفت مسجدسلیمان گفت: تمام کوشش مان را کردیم، اما خارج از انتظار ما کسی که قضاوت می کرد، بازی را از حالت منصفانه خارج کرد. چه معنی می دهد وقتی می گویند وای به حال داور اگر تیم ما ببازد.

وی ادامه داد: داور کوشش کرد هر چه که استادیوم از او می خواهد، انجام دهد. ما باید چهار پنج گل می زدیم، اما کسی که به عنوان داور وسط زمین بود و همه از او انتظار انصاف دارند، از درجه انصاف خارج شد و بازی را برگرداند. به جز او کسی نمی توانست بازی را از دست ما خارج کند.

سرمربی نساجی با تمجید از عملکرد تیمش توضیح داد: ما شایسته پیروزی بودیم، اما داور در نیمه دوم این قدر به حریف امتیاز داد و خطاهایی را به سود این تیم گرفت که اصلاً خطا نبود. انتظار داریم کمیته داوران روی این مسابقه متمرکز گردد. اگر تیم های بزرگ باشند، از آنها عذرخواهی هم می نمایند، اما ما نیازی به عذرخواهی نداریم.

جلالی در واکنش به صحبت خبرنگاری که اشتباهات داوری را به سود نساجی می دانست، گفت: من به شما حق می دهم. نفت تیم شهر شماست. باید نسبت به آن تعصب داشته باشید و یک جانبه از تیم تان حمایت کنید، اما هر کسی که منصف باشد و بازی را منصفانه ببیند، می تواند بر این مطلب صحه بگذارد که فقط داور بازی را عوض کرد. ما در نیمه دوم سه موقعیت تک به تک با دروازه بان نفت خراب کردیم. کسی که نتیجه را تغییر داد، فرد دیگری بود.

وی با ستایش از بازیکنان تیم نساجی اظهار داشت: ما به بهترین شکل بازی کردیم و تیم مان فوق العاده خوب بازی کرد. از بچه ها سپاسگزارم، اما شاید نصف بیشتر خطاهایی که به سود حریف اعلام شد، خطا نبود.

سرمربی نساجی درباره اتفاقات آخر مسابقه و اینکه یکی از اعضای کادر فنی این تیم توپ را به وسط زمین انداخت، گفت: نمی دانم چه کسی این کار را کرد.

جلالی در ادامه اضافه کرد: کوشش کردیم از تجربه ای که از بازی خارج از خانه قبلی مقابل پارس جنوبی و در زمین گل آلود جم داشتیم، استفاده کنیم. بچه ها نسبت به کارهای تیمی خیلی متعهد بازی کردند. ما خیلی خوب بودیم و می توانستیم چهار پنج گل بزنیم، اما واقعاً ناراحتم کسی که باید در وسط زمین قضاوت کند، اشتباهات بدی داشت.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا تیمش عقب کشید، گفت: باید این کار را می کردیم، چون این بخشی از تدبیر ما بود.

مجله زیتوا: مجله زیتوا | مجله خبری ایران و جهان پیرامون

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 1560

به "خوزستان، مجید جلالی: داور بازی را از حالت منصفانه خارج کرد، نیازی به عذرخواهی نداریم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوزستان، مجید جلالی: داور بازی را از حالت منصفانه خارج کرد، نیازی به عذرخواهی نداریم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید