در یک ایالت کلیدی بایدن گوی سبقت را از ترامپ گرفت

به گزارش راه ساری، ایرنا نوشت: نتایج دو نظرسنجی در هفته جاری پیشتازی جو بایدن نامزد دموکرات ها را درمقایسه با دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در ایالت کلیدی پنسیلوانیا نشان می دهد.

در یک ایالت کلیدی بایدن گوی سبقت را از ترامپ گرفت

به گزارش تارنمای اکسیوس، نتایج نظرسنجی واشنگتن پست و ای بی سی نیوز نشان داد بایدن مورد حمایت 54 درصد از رای دهندگان واجد شرایط در پنسیلوانیا است در حالی میزان حمایت از ترامپ 44 درصد است.

نتایج نظرسنجی مشترک روزنامه نیویورک تایمز و کالج سیِینا در نیویورک نیز حکایت از این داشت که 49 درصد از رای دهندگان این ایالت به بایدن رای می دهند و این در حالیست که تنها 40 درصد رای دهندگان این ایالت به ترامپ علاقه مند هستند.

نیویورک تایمز نوشت: این نتایج نشان می دهد که انتصاب قاضی جدید دیوان عالی نتوانسته نتیجه نظرسنجی ها را به نفع ترامپ تغییر دهد و توجهات را از موضوع همه گیری کووید-19 منحرف کند.

روزنامه واشنگتن پست گزارش داد که 53 درصد از رای دهندگان در پنسیلوانیا ترجیح می دهند نامزد پیروز انتخابات، جانشین روث بیدر گینزبرگ قاضی متوفی دیوان عالی را معین کند.

نظرسنجی نیویورک تایمز نشان داد که 51 درصد از رای دهندگان به بایدن برای معین قاضی بعدی دیوان عالی اعتماد دارند و این اعتماد به ترامپ نزد رای دهندگان فقط 44 درصد بود.

نظرسنجی واشنگتن پست و ای بی سی نیوز تاکید دارد که به نظر می رسد همه گیری کرونا بیشتر از مساله مدیریت مالی توجهات را به خود جلب نموده است. در بین رای دهندگان واجد شرایط ایالت پنسیلوانیا 53 درصد مدیریت مالی ترامپ را تایید کردند اما 57 درصد با نحوه مدیریت او در بحران شیوع ویروس کرونا مخالفت کردند.

این نتایج نشان داد که بایدن با اختلافی 17 نقطه ای در بین رای دهندگان سفیدپوست بدون مدرک دانشگاهی در این ایالت از ترامپ جلوتر است. این اختلاف نزد رای دهندگان سفید پوست فارغ التحصیل دانشگاه 23 در بین رای دهندگان غیر سفید پوست 64 درصد بود.

اختلاف حمایت از بایدن و ترامپ بین زنان رای دهندگان در پنسیلوانیا 23 درصد و در بین مردان 7 درصد است.

در شمال شرق پنسیلوانیا حمایت از ترامپ 56 درصد بود و در مناطق مرکزی این ایالات اختلاف پیشتازی او 30 نقطه ای بود.

درمناطق جنوب غرب پنسیلوانیا بایدن بیشترین حمایت را دارد و در مناطقی از جنوب غرب ایالت پنسیلوانیا ااختلاف پیشتاز بایدن در مقایسه با ترامپ دو به یک است.

پنجاه و نهمین انتخابات ریاست جمهوری آمریکا سوم نوامبر 2020 برابر با 13 آبان 99 برگزار می گردد.

در نظرسنجی واشنگتن پست و ای بی سی نیوز که به وسیله تلفنی و در بازه زمانی 21 تا 26 سپتامبر (31 شهریور تا 5 تیر) صورت گرفته است 808 رای دهنده بزرگسال شرکت داشتند. این نظرسنجی ضریب خطای مثبت و نفی 4.5 درصد را داشت. نظرسنجی نیویورک تایمز و کالج سیِینا از بین 711 رای دهنده واجد شرایط با ضریب خطای 4.3 درصد انجام شد.

نخستین مناظره انتخاباتی نامزدهای جمهوریخواه و دموکرات ساعت 4:30 بامداد امروز چهارشنبه به وقت تهران شروع و پس از 90 دقیقه انتها یافت.

این رخداد به نظر اکثریت قریب به اتفاق تحلیلگران و صاحبنظران سیاسی با نزاع لفظی نامزدها از هدف اصلی خود دور شد و با توهین و تخریب دو نامزد به بینندگان استرس وارد نموده و ازمناظره خارج و به صحنه منازعه دو رقیب تبدیل شد.

311311

تور مالزی: تور مالزی ارزان، تور لحظه آخری مالزی، تور مالزی نوروز، بهار، پاییز، تابستان، زمستان مالزی را از ما بخواهید.

خیمه نیوز: با مجله اخبار شامگاهی خیمه نیوز همراه شوید.

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 6 شهریور 1400 بروزرسانی: 6 شهریور 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 11799

به "در یک ایالت کلیدی بایدن گوی سبقت را از ترامپ گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در یک ایالت کلیدی بایدن گوی سبقت را از ترامپ گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید