دلیل نیامدن استوکس به ایران تعیین شد، خیال پرسپولیس راحت است!

به گزارش راه ساری، به گزارش خبرنگاران، آنتونی استوکس که نیم فصل دوم لیگ برتر به پرسپولیس پیوست و یحیی گل محمدی امید زیادی به او داشت، پس از رفتن به مرخصی چند روزه حاضر نشده به ایران برگردد و به نظر می رسد قرارداد او در آستانه فسخ قرار داشته باشد.

دلیل نیامدن استوکس به ایران تعیین شد، خیال پرسپولیس راحت است!

محمدحسن انصاریفرد در خصوص آخرین شرایط این بازیکن گفت: استوکس فعلا نیامده است. البته ما قرارداد وی را طوری بسته ایم که بابت هر جلسه غیبت 3 هزار دلار و غیبت در هر مسابقه 50 هزار دلار جریمه خواهد شد.

انصاریفرد ادامه داد: ضمن اینکه براساس قراردادی که تنظیم شده است کل مبلغی که به وی پرداخته نموده ایم را پس خواهیم گرفت. اطمینان داشته باشید که پرسپولیس در این مورد ضرر اقتصادی نخواهد کرد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص دلیل نیامدن استوکس به ایران گفت: در تازه ترین دلیلی که مطرح نموده شیوع ویروس کرونا در ایران را بهانه نموده است ولی ما هم نامه به خودش و مدیر برنامه اش داده ایم و خواهان حضور در ایران شده ایم.

محمدحسن انصاریفرد در سرانجام تاکید نمود: همه این مسائل و اتفاقات حاشیه ای که پیرامون این بازیکن وجود دارد و در روزهای اخیر مطرح شده است در قراردادش وجود دارد و مطمئن باشید باشگاه ضرر اقتصادی نخواهد کرد.

tour-france.ir: تور فرانسه ارزان | تور فرانسه قیمت، تور پاریس، تور پاییز را همراه ما تجربه کنید.

tour-canada.ir: برای دیدار از شگفتی های کشور زیبای کانادا و دریافت ویزای مولتی 5 ساله کانادا با ما همراه باشید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 دی 1400 بروزرسانی: 27 دی 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 8179

به "دلیل نیامدن استوکس به ایران تعیین شد، خیال پرسپولیس راحت است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلیل نیامدن استوکس به ایران تعیین شد، خیال پرسپولیس راحت است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید