دموکرات های آمریکا: ترامپ کمبود منابع بهداشتی در آمریکا را انکار می کند

به گزارش راه ساری، دموکرات های کنگره آمریکا نحوه مقابله رئیس جمهور این کشور با ویروس کرونا را مورد انتقاد قرار دادند و تاکید کردند که او کمبود منابع بهداشتی در آمریکا را انکار می کند.

دموکرات های آمریکا: ترامپ کمبود منابع بهداشتی در آمریکا را انکار می کند

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

به گزارش به نقل از هیل، نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا و چاک شومر، رهبر دموکرات های سنای این کشور روز دوشنبه نسبت به طرح دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در رابطه با تست سراسری ویروس کرونا در آمریکا واکنش نشان دادند. آن ها تاکید کردند که طرح ترامپ نادیده دریافت این واقعیت است که آمریکا با کمبود جدی تجهیزات پزشکی روبروست.

سناتورهای برجسته دموکرات در آمریکا ترامپ را به انکار حقیقت متهم کردند.

این افراد تاکید کرده اند که دولت همچنان برنامه جدی و کارآمدی برای افزایش تست های لازم در راستای کنترل شیوع کرونا را ندارد.

در بیانیه ای در این باره آمده است: این گزارش ناامید کننده است، استراتژی تست ملی ترامپ این حقیقت را که آمریکا با کمبود منابع پزشکی روبروست، نادیده می گیرد. برنامه ترامپ نشان می دهد که او مسئولیت پذیر نیست و بار را به دوش ایالت ها می اندازد.

اختلافات دموکرات ها و دونالد ترامپ در پی شیوع ویروس کرونا به اوج خود رسیده است. نانسی پلوسی از ترامپ شدیدا انتقاد کرده و اقدامات او را مغایر با منافع ملی آمریکا می خواند. از سوی دیگر ترامپ هم پلوسی را دیوانه خطاب کرده است. دموکرات ها بسیار امیدوارند که بتوانند از موضوع ویروس کرونا به نفع خود استفاده کرده و ترامپ را شکست دهند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 5 مرداد 1399 بروزرسانی: 8 مرداد 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 9488

به "دموکرات های آمریکا: ترامپ کمبود منابع بهداشتی در آمریکا را انکار می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دموکرات های آمریکا: ترامپ کمبود منابع بهداشتی در آمریکا را انکار می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید