راه اندازی 72 آشپزخانه اطعام حسینی در استان تهران

به گزارش راه ساری، مدیر کل کمیته امداد استان تهران از راه اندازی 72 آشپزخانه اطعام حسینی در ماه های محرم و صفر برای اطعام نیازمندان خبر داد.

راه اندازی 72 آشپزخانه اطعام حسینی در استان تهران

به گزارش ، سید ابوالفضل پرپنچی مدیر کل کمیته امداد استان تهران با بیان اینکه اطعام نیازمندان در ماه های محرم و صفر در قالب اطعام حسینی انجام می شود، گفت: این اطعام با همکاری مراکز نیکوکاری، خیریه های معتبر، مساجد و گروه های جهادی انجام خواهد شد.

وی به تعداد آشپزخانه هایی که در ماه های محرم و صفر در آن ها غذا طبخ و بین نیازمندان توزیع می شود، اشاره کرد و افزود: به نیت تعداد یاران امام حسین (ع) در کربلا و با رعایت نکات بهداشتی، غذای گرم در 72 آشپزخانه طبخ و بین نیازمندان توزیع می شود.

مدیر کل کمیته امداد استان تهران ادامه داد: علاوه بر طبخ و توزیع غذا، سبد کالا شامل کالا های اساسی و ضروری تهیه و به خانواده های نیازمند اهدا خواهد شد.

پرپنچی با بیان اینکه طرح اطعام حسینی در ادامه اجرای رزمایش ایران همدل است، شرح داد: در مرحله اول این رزمایش یک میلیون و 60 هزار پرس غذای گرم و 442 هزار سبد کالا بین نیازمندان توزیع شده است.

وی به راه های کمک به طرح اطعام حسینی اشاره و خاطر نشان کرد: خیران و نیکوکاران می توانند با استفاده از روش های زیر کمک های خود را برای اطعام نیازمندان در ماه محرم و صفر در قالب اطعام حسینی اختصاص دهند.

شماره کارت 2008 -0000 -9979 -6037

شماره گیری کد دستوری #021*1*8877*

شماره گیری تلفن ثابت 7355 -021 و درج عدد 14

اپلیکیشن بانی خیر

  • اجرای طرح اطعام حسینی در ماه محرم و صفر
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 12 مهر 1399 بروزرسانی: 12 مهر 1399 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 11119

به "راه اندازی 72 آشپزخانه اطعام حسینی در استان تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اندازی 72 آشپزخانه اطعام حسینی در استان تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید