رسن: جدایی ام از پرسپولیس قطعی است، به یونان یا پرتغال می روم

به گزارش راه ساری، پیشنهادیی از باشگاه های یونان و پرتغال به دستم رسیده است. در حال آنالیز این پیشنهادها هستم تا بهترین را برای آینده ام انتخاب کنم.

رسن: جدایی ام از پرسپولیس قطعی است، به یونان یا پرتغال می روم

سفر با تور یونان را از دست ندهید و از نزدیک با سرزمین اسطوره های باستانی آشنا شوید و شهرهای سانتورینی، آتن و میکونوس را ببینید.

هافبک پرسپولیس از جدایی قطعی خود از پرسپولیس با خاتمه فصل اطلاع داد.

به گزارش فارس، به نقل نشریه فوتبال عراق، بشار رسن، هافبک ملی پوش عضو باشگاه پرسپولیس ایران گفت از باشگاه های یونان و پرتغال برای فصل آینده پیشنهاد دریافت نموده است.

رسن در این زمینه در مصاحبه خود، گفت: پیشنهادیی از باشگاه های یونان و پرتغال به دستم رسیده است. در حال آنالیز این پیشنهادها هستم تا بهترین را برای آینده ام انتخاب کنم.

وی اضافه نمود: مدیر برنامه هایم از پیشنهادهای اروپایی به من اطلاع داد اما اسامی این باشگاه ها را به من اعلام ننموده است. او در شرایط کنونی در حال مذاکرات اولیه است. همچنین اکنون از چندین باشگاه عربی حاشیه خلیج فارس پیشنهاد دارم.

هافبک تیم ملی عراق ادامه داد: قرارداد با پرسپولیس در خاتمه فصل جاری به خاتمه می رسد. 3 بازی باقی مانده (با اشاره به لیگ و جام حذفی)تا تعهدم با پرسپولیس به خاتمه برسد و بعد از آن من بازیکن آزادم و می توانم به هر تیمی بروم.

رسن در ادامه مصاحبه از جدایی قطعی اش از پرسپولیس اطلاع داد و گفت: مسئولان باشگاه پرسپولیس خواستار تمدید قراردادم هستند اما من تصمیم خود را گرفتم، منتظر کامل شدن مذاکراتم با باشگاه های اروپایی خواستارم(پرتغال یا یونان) هستم تا بهترین آن را انتخاب کنم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 1 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 10110

به "رسن: جدایی ام از پرسپولیس قطعی است، به یونان یا پرتغال می روم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسن: جدایی ام از پرسپولیس قطعی است، به یونان یا پرتغال می روم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید