روایت سفیر ایران در کرواسی از 4 دور مذاکره با برانکو برای ماندن در پرسپولیس

به گزارش راه ساری، سفیر ایران در کشور کرواسی گفت که با برانکو برای ماندن در پرسپولیس 4 بار گفت وگو نموده است.

روایت سفیر ایران در کرواسی از 4 دور مذاکره با برانکو برای ماندن در پرسپولیس

محمدرضا صادق در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران درباره اینکه به عنوان سفیر ایران در کرواسی آیا در این مدت با برانکو در ارتباط بوده است، گفت: مسئولان باشگاه پرسپولیس و وزارت ورزش از بنده درخواست کردند که با برانکو صحبت و او را برای بازگشت به ایران متقاعد کنم. به همین دلیل در این مدت با این مربی 4 بار گفت وگو نموده و درخواست باشگاه را به ایشان منتقل کردم.

وی ادامه داد: برانکو شخصیت محترمی است و احترام ویژه ای برای ایران و مردم کشورمان قائل است اما در این مذاکرات به من گفت که به دلایل شخصی ترجیح می دهد از پرسپولیس جدا گردد. او 3-2 بار به من گفت که سال های حضورش در پرسپولیس جزو بهترین سال های زندگی شخصی و حرفه ای اش بوده است.

سفیر ایران در کرواسی عنوان نمود: برانکو در 4 دور گفت وگویی که داشتیم گفت که یک مربی حرفه ای است و ترجیح می دهد در این مقطع با دوستانش در ایران و طرفداران پرسپولیس خداحافظی کند. او از حمایت های بخش های مختلف در ایران تشکر و قدردانی کرد.

صادق درباره اینکه برانکو در این مذاکرات حرفی از مسائل اقتصادی به میان آورده و این موضوع را دلیل جدایی اش اعلام نموده یا نه، توضیح داد: مسئولان باشگاه پرسپولیس به من گفتند که طلب و حتی پیش پرداخت فصل آینده برانکو آماده است و من هم این مطلب را به این مربی انتقال دادم. برانکو اما در این مذاکرات حرفی از پول به میان نیاورد و نگران مسائل اقتصادی نبود. او اطمینان داشت که مسئله ای از این بابت به وجود نمی آید.

سفیر ایران در کرواسی درباره اینکه پس از پیوستن برانکو به الاهلی، مطالبات او از سوی باشگاه پرسپولیس پرداخت نشده و سرمربی پیشین سرخپوشان هم تهدید به شکایت به فیفا نموده، گفت: برانکو چیز در این باره به من نگفت و گلایه ای هم از بابت مسائل اقتصادی نکرد. به او گفتم پولش آماده است و می تواند تحویل بگیرد اما او حرفی در این باره به من نزد.

صادق یادآور شد: برانکو شخصیت محترم و مورد احترام همه ما است و باید از او قدردانی کرد که با یاری استعدادها و توانایی بازیکنان ایرانی توانست موفقیت های بزرگی را کسب کند.

مجله زیتوا: مجله زیتوا | مجله خبری ایران و جهان پیرامون

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: rahesari.ir شناسه مطلب: 3452

به "روایت سفیر ایران در کرواسی از 4 دور مذاکره با برانکو برای ماندن در پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روایت سفیر ایران در کرواسی از 4 دور مذاکره با برانکو برای ماندن در پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید